Kesha - Dirty Love: Kesha jako striptizerka! Zobacz nowy teledysk [VIDEO]

2014-01-02 15:59

Kesha zdziera z siebie ubrania w teledysku do utworu Dirty Love. Gwiazda pokazała naprawdę sporo ciała. Piosenkarka poszła na całość i w najnowszym wideoklipie wcieliła się w striptizerkę. Teledysk do kawałka Dirty Love to także reżyserski debiut kontrowersyjnej gwiazdy. Zobacz wideo na ESKA.pl!

Kesha wciela się w striptizerkę  w teledysku do Dirty Love. Piosenkarka postanowiła na zakończenie 2013 roku przygotować niespodziankę dla swoich fanów. Kesha nie tylko wystąpiła w wideoklipie, ale także jest jego reżyserką. Jakie artystyczne wizje spełniła gwiazda?

W nowym teledysku Dirty Love Kesha dosłownie zdziera z siebie ciuchy. W nowym klipie możemy zobaczyć m.in. jak piosenkarka zdejmuje spodnie i rozrywa koszulkę. Ale to nie wszystko! Do wijącej się na scenie w klubie Keshy dołączają w pewnym momencie ubrani w kobiece stroje brodaci mężczyźni.

Biorąc pod uwagę fakt, że płyta Warrior, z której pochodzi utwór Dirty Love została wydana jeszcze w 2012 roku, podejrzewamy, że teledysk jest raczej tylko prezentem dla fanów, a nie elementem promocji kolejnego singla.

Jak zwykle w przypadku tej piosenkarki w wideoklipie nie zabrakło brokatu i złotego konfetti. Podoba się Wam nowy teledysk Keshy?

Kesha - Dirty LoveRC

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE