Kendrick Lamar w Polsce 2018 - gdzie i kiedy wystąpi?

2018-02-01 13:38
Kendrick Lamar w Polsce 2018 - gdzie i kiedy wystąpi?
Autor: Fot. YouTube/KendrickLamarVEVO Screen z teledysku YouTube

Kendrick Lamar wystąpi w Polsce w 2018 roku! Sprawdźcie, co wiadomo na temat koncertu amerykańskiego rapera!

Kendrick Lamar zagra w Polsce! Koncert rapera to spełnienie marzeń tysięcy fanów. Po sukcesie płyty Damn, kariera Kendricka nabrała tempa, a artysta nie zwalnia i koncertuje po całym świecie w ramach promocji albumu. Co wiadomo na temat występu rapera w naszym kraju? Czy koncert Kendricka Lamara będzie jednym z ważniejszych muzycznych wydarzeń roku?

Kendrick Lamar w Polsce 2018?

Po tym, jak Kraków Live Festival 31 stycznia 2018 ogłosił, że 1 lutego poznamy pierwszego artystę tegorocznej edycji wydarzenia, fani zaczęli spekulować, kto zostanie headlinerem. Główne podejrzenia padły waśnie na Kendricka Lamara. Jakie są szanse? Okazuje się, że duże! Raper koncerty ma zaplanowane do połowy czerwca 2018 roku. Kraków Live Festival 2018 odbędzie się dopiero w dniach 17-18.08.2018, czyli data imprezy nie koliduje z koncertowymi planami rapera. Jak wiadomo Kendrick Lamar zazwyczaj lato spędza na europejskich festiwalach, dlatego prawdopodobieństwo przyjazdu do Polski jest naprawdę bardzo duże. Jak tylko informacje te potwierdzą się, dowiecie się tego z ESKA.pl!

[AKTUALIZACJA] Koncert Kendricka Lamara na Kraków Live Festival 2018 został potwierdzony! 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze