Kelly Rowland nagrywa nową płytę z Pharrellem Williamsem [VIDEO]

2014-04-10 14:34

Kelly Rowland zdradziła, że nagrywa płytę z Pharrellem Williamsem. Kogo jeszcze piosenkarka zaprosiła do współpracy nad nowym albumem? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl!

Kelly Rowland nagrywa płytę z Pharrellem Williamsem. Kogo jeszcze piosenkarka zaprosiła do współpracy nad nowym albumem? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl!

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Prawie rok od wydania ostatniego albumu pt. Talk A Good Game, Kelly Rowland rozpoczęła w studiu nagraniowym pracę nad nową płytą.

- Jestem na początkowym etapie nagrywania. Jesteśmy teraz w tym momencie, gdzie prowadzi się dużo rozmów z producentami i kompozytorami, wszyscy jesteśmy bardzo podkekscytowani - mówi piosenkarka.

Kelly Rowland zdradziła, że do pracy nad swoim piątym solowym albumem zaprosiła zarówno starych znajomych, jak i nowe talenty. Poza Pharrellem Williamsem, gwiazda stara się zaangażować również innego znanego producenta - Timbalanda. Była członkini Destiny's Child podkreśla, że praca nad nowa płytą to dla niej rozpoczęcie nowego etapu w karierze. Kelly rozstała się z wytwórnią Universal Republic. Gwiazda zdradziła, że potrzebuje czegoś nowego i dzięki temu zyskała prawo do podejmowania własnych wyborów i decyzji.

Czekasz na nowa płytę Kelly Rowland?

Kelly Rowland - Kisss Down Low