Kelly Rowland i Paulina Rubio nowymi jurorkami X Factor USA! Zastąpią Britney Spears i L.A. Reida [VIDEO]

2013-05-22 19:36

Znamy już nowych jurorów trzeciej edycji X Factor USA. Jesienią 2013 roku śpiewających uczestników show oceniać będą Kelly Rowland i Paulina Rubio. Wokalistki zastąpią Britney Spears i L.A. Reida, których za stołem jurorskim mogliśmy podziwiać w drugiej serii programu. Jak poradzą sobie z zadaniem? Więcej na Eska.pl!

Kelly Rowland i Paulina Rubio to nowe jurorki X Factor USA 3, który rusza już jesienią 2013 roku. Piosenkarki zastąpią Britney Spears i L.A. Reida oceniających śpiewających Amerykanów w drugim sezonie show. Za stołem jurorskim ponownie zobaczymy zaś Simona Cowella i Demi Lovato. Przewodniczący jury jest podekscytowany, że będzie pracował w gronie samych kobiet.

Po ponad 10 latach pracy w TV rozpływam się na samą myśl, że będę pracował z trzema dziewczynami. Paulina i Kelly mają wspaniały muzyczny smak i ogromne doświadczenie. Razem z Demi czeka nas świetna zabawa - skomentował Simon w oficjalnym oświadczeniu.

>>> Talk A Good Game - premiera nowej płyty Kelly Rowland 18.06.2013 [VIDEO]

Piosenkarki z pewnością poradzą sobie doskonale w nowej roli. Kelly Rowland ma już doświadczenie jako mentorka w X Factor UK, podczas gdy Paulina Rubio była jedną z trenerek w meksykańskiej wersji The Voice. Pytanie, czy uda im się skraść serca fanów jak Brit i L.A. Reid? Czekamy na Wasze komentarze i zapraszamy do dyskusji w Eskowym czacie.

>>> Posłuchaj hitów Kelly Rowland na eskaGO.pl!


Zobacz Kisses Down Low - Kelly Rowland!
Zobacz Boys Will Be Boys (Patrolla Remix) - Paulina Rubio!JB