Kękę w szczerym i przejmującym wyznaniu. Fani wspierają rapera

2022-01-21 10:08
Kękę w szczerym i przejmującym wyznaniu. Fani wspierają rapera
Autor: Kamil Strudziński Kękę w szczerym i przejmującym wyznaniu. Fani wspierają rapera

Kękę niespełna rok po premierze świetnie przyjętego album Siara, przerywa wydawniczą ciszę singlem 2021. Raper rozlicza się z przeszłością, mając jednocześnie nadzieję na lepszą przyszłość.

Kękę przez lata przyzwyczaił nas do szczerych opisów swoich przeżyć. Najnowszy utwór 2021 wpisuje się w ten nurt, jednocześnie wydaje się być jednym z najbardziej osobistych numerów w karierze artysty. Ponad 4 minuty czystego rapu bez refrenów i zbędnych wypełniaczy. Bezkompromisowy opis ciężkich, momentami tragicznych, wydarzeń z ubiegłego roku na długo zostanie w Waszej głowie. Jeśli lubicie rap naszpikowany emocjami, koniecznie sprawdźcie 2021.

Rap 20 w Radiu ESKA - głosuj na najlepsze rapowe utwory

Zapomniane polskie hity. Kiedyś słuchał ich każdy

Kękę - piosenka 2021

Kękę w skrócie opisał, jak wyglądał jego 2021 rok i ma nadzieję, że 2022 będzie dużo lepszy. Za bit odpowiedzialni są Sergiusz i Newlight$, natomiast oprawa graficzna to praca Marty Smereckiej ze Studio Lepiej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze