Kehlani w Polsce - data i bilety na koncert autorki hitu z Legionu Samobójców

2017-03-13 15:38
Kehlani w Polsce - data i bilety na koncert autorki hitu z Legionu Samobójców
Autor: Fot. plakat wydarzenia

Kehlani wystąpi w Polsce. Na ESKA.pl zdradzamy, gdzie i kiedy wystąpi autorka hitu z Legionu Samobójców. 

Koncert Kehlani w Polsce! Kolejne wydarzenie wpisuje się na listę 'koncety 2017 w Polsce'. Artystka wystąpi 15 marca 2017 roku w warszawskim klubie Proxima. Bilety do sprzedaży trafią w środę 14 grudnia o godzinie 10:00. Wejściówki można kupić za pośrednictwem: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn. Koncert będzie doskonałą okazją do sprawdzenia, jak artystka radzi sobie w występach na żywo, oraz usłyszenia materiału z nowej płyty i hitów z „Legionu Samobójców”!
>> KONCERT KEHLANI W POLSCE ODWOŁANY. CO SIĘ STAŁO?

Kehlani w Polsce

Kehlani to 21-letnia wokalistka z Kalifornii, nazywana coraz częściej nadzieją R&B.; Mimo że data jej debiutanckiego albumu zaplanowana jest na 27 stycznia 2017, artystka zdobyła już popularność na całym świecie. W USA zaistniała dzięki programowi „America’s Got Talent” w 2011 roku, w którym zajęła czwarte miejsce. Po opuszczeniu show artystka przeszła załamanie, w którym otrzymała gigantyczne wsparcie od fanów. Kehlani wydała do tej pory dwa mixtape’y: „Cloud 19” w 2014 roku i „You Should Be There” w 2015. W tym samym roku otrzymała nominację do prestiżowej nagrody Grammy w kategorii Best Urban Contemporary Album. Artystka współpracowała z artystami takimi jak Chance The Rapper, G-Eazy, Zayn Malik, Lil Wayne czy Wiz Khalifa, a przede wszystkim rozgłos w ostatnim czasie przyniósł udział w ścieżce dźwiękowej filmu „Suicide Squad” i przeboje „Gangsta” czy „Sucker For Pain”. Kultowy magazyn „Rolling Stone” uznał Kehlani za jedną z 10 artystek tego roku, którą trzeba znać. (Źródło: Go Ahead)

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze