Keep the line - Mam Talent 2021. Kim są uczestniczki, które porwały jurorów do tańca?

2021-09-25 16:00
Keep the line
Autor: Mirosław Sosnowski/Tvn

Mam Talent to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce, który gości na antenie TVN od 2008 roku i niezmiennie cieszy się sympatią ze strony widzów. Uczestnikami talent show są utalentowane osoby, które uważają, że to właśnie ich niezwykłe umiejętności zasługują na wyróżnienie. W najnowszych odcinkach Mam Talent wśród uczestników znalazła się formacja Keep the line. Poznajcie ją bliżej.

Keep the line - Mam Talent 2021. Na początku września 2021 roku na ekranach naszych telewizorów zadebiutowała trzynasta edycja programu Mam Talent, w której nie brakuje niespodzianek. Tym razem w składzie jury pojawili się: Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak oraz Jan Kliment. Z kolei w gronie prowadzących show znaleźli się Marcin Prokop oraz Michał Kempa. W nowych odcinkach nie mogło również zabraknąć wyjątkowych uczestników, a wśród nich Keep the line.

Smolasty - zapowiedź gorącego występu w ESKA Live!

Keep the line w Mam Talent 2021

Panie pochodzą z Zielonej Góry. Rock’n’roll akrobatyczny trenują od pięciu lat. Zainspirowane zostały przez swoje dzieci, które trenują w tym samym klubie. Są kobietami aktywnymi zawodowo, a po godzinach spotykają się na treningach dwa razy w tygodniu. Jeżdżą na turnieje i biorą udział w mistrzostwach.

Najnowsze