Kayah znowu śpiewa o kobiecej sile. Tym razem z Mery Spolsky!

2020-09-25 14:29 Maksymilian Kluziewicz
Kayah i Mery Spolsky
Autor: materiały prasowe

Singiel Królestwo Kobiet to efekt pracy niezwykłego duetu Kayah i Mery Spolsky! Piosenka jest hołdem dla siły i jedności kobiet. Królestwo Kobiet to świat w którym to kobiety biorą sprawy w swoje ręce i same decydują o sobie i swoim życiu. Są odważne, zawsze biorą się w garść, głowę noszą wysoko i nie cofną się przed niczym. To kobieca solidarność, bo kobieta to siła!

Kayah i Mery Spolsky - piosenka Królestwo kobiet podbija sieć! Inspiracją do piosenki jest serial Królestwo Kobiet, który już w 18 października będzie można zobaczyć w TVN i na platformie Player. Serial, tak jak piosenka, pokazuje, że kiedy kobiety łączą siły są nie do pokonania. I ta moc to jest ich prawdziwa natura! Opowiada historię czterech zupełnie różnych kobiet które połączy przewrotny los. Przez jednego mężczyznę znajdą się w samym środku kryminalnej intrygi. Zdane tylko na siebie będą musiały stawić czoła światu. Miłość, przyjaźń, zbrodnia, wielkie pieniądze i duża dawka ostrego humoru gwarantowane! A w rolach głównych wybitne aktorki: Krystyna Janda, Gabriela Muskała, Karolina Gruszka i Aleksandra Adamska.

Królestwo Kobiet to serial komediowy, w którym płeć piękna przejmuje kontrolę. Była i obecna żona, kochanka i tajemnicza kobieta, choć zupełnie różne, będą musiały połączyć siły, nauczyć się współpracować i pomagać sobie nawzajem. Bardzo szybko zrozumieją, że tylko kiedy są razem są nie do pokonania.

W Królestwie Kobiet z Kayah i Mery Spolsky

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Kayah i Mery Spolsky - Królestwo Kobiet

Kayah wraz z Mery Spolsky ubrały tę historię w swoją wrażliwość, przepuściły przez rwącą się do tańca energię i stworzyły hymn babskiej jedności, siły, wsparcia, mądrości i odwagi! Do dzieła dziewczyny!

- Mery Spolsky jest dla mnie fenomenem! Uwielbiam jej „Bigotkę”, a po jej wersji #hot16challenge2 zupełnie zawładnęła moim sercem. Jest inteligentna i błyskotliwa. Pisze świetne teksty. Gdy zapadła decyzja, że tworzymy razem utwór wystarczyło jedno spotkanie, byśmy razem złapały na czym nam zależy i jak ma wyglądać utwór oraz co chcemy w nim przekazać. Do tego wszystkiego Mery jest absolutnie przemiłą dziewczyną, jej uśmiech odpędza najciemniejsze chmury. Chciałyśmy dać naszym singlem dużo dobrej energii wszystkim cudownym Królowym oraz świetnym Królom. Serial, który był inspiracją do napisania tego utworu zapowiada się jako bardzo dobra rozrywka. Sama będę śledzić losy głównych bohaterek, bo na tę chwilę miałam okazję obejrzeć dwa pierwsze odcinki i już mnie wciągnęło. Na planie klipu do singla „Królestwo Kobiet” bawiłyśmy się wyśmienicie, sama nie wiem, skąd mam jeszcze tyle energii? (śmiech) Mam nadzieję, że to się wszystkim słuchaczom udzieli - mówi o współpracy Kayah.

Co na to Mery?

- Kiedy dostałam propozycję, aby stworzyć numer z królową Kayah to wiedziałam, że powstanie coś szałowego. Napisałyśmy wspólnie hymn dla wszystkich królowych, królowych nocy, królowych dram, królowych życia, królowych spolsky! Dla mnie Kayah jest absolutną królową polskiej sceny muzycznej, dlatego wystąpić u jej boku to zaszczyt i ogromna nobilitacja. Od razu poczułyśmy wspólny wajb, a piosenka powstała bardzo szybko! Mamy nadzieję, że równie szybko porwie do tańca wszystkich króli i królowe. Bardzo się cieszę na taką kolaborację i uwielbiam kolorowy klip, który pokazuje, że w królestwie kobiet można bywać zarówno w szlafroku jak i w obcisłej sukience czy sportowych butach! AUUU! Kocham Kayah i nasze Królestwo Kobiet! - wyznała artystka.

Najnowsze