Katy Perry, załoga Glee i Usher na koncercie dla dzieci i rodzin z okazji inauguracji II kadencji Baracka Obamy! [VIDEO]

2013-01-22 11:39

Katy Perry, Usher i aktorzy z Glee byli gwiazdami koncertu z okazji inauguracji II kadencji Baracka Obamy. Całe show zadedykowane było dzieciom i rodzinom. Na scenie mogliśmy usłyszeć takie hity jak Yeah, Teenage Dream i kilka coverów. Zobacz na Eska.pl, jak Ameryka świętuje ze swoim prezydentem!

Katy Perry, Usher i załoga serialu Glee wystąpili na koncercie dla dzieci i rodzin zorganizowanym z okazji inauguracji II kadencji Baracka Obamy jako prezydenta Stanów Zjednocznych. Całe show otworzył występ Ushera z jego przebojem Yeah. Zgromadzona publicznośc miała okazję zaszaleć także do jego OMG i Without You. Kilka coverów zaprezentowali z kolei aktorzy z Glee.

Darren Criss wykonał Valerie. Fani Amber Riley mogli ją usłyszeć w Beautiful - Christiny Aguilery. Część Gleek'ów zakończył kawałek Not Alone.

Kolejną gwiazdą, świętującą polityczny sukces Obamy była Katy Perry, która zachwyciła nie tylko wykonem Teenage Dream, ale także swoim patriotycznym outfitem. Piosenkarka zaprezentowała się w stroju nawiązującym do flagi USA.

>>> Beyonce zaśpiewała hymn USA dla Baracka Obamy! Zobacz jej wykonanie na Eska.pl! [VIDEO]Zobacz na Eska.pl aktorzy z Glee na koncercie z okazji inauguracji II kadencji Baracka Obamy!
Zobacz na Eska.pl Katy Perry na koncercie z okazji inauguracji II kadencji Baracka Obamy!

JB

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze