Katy Perry wielką hipokrytką - o co chodzi Wykopowiczom?

2017-06-07 16:23
Katy Perry wielką hipokrytką - o co chodzi Wykopowiczom?
Autor: fot. youtube.com / kanał BBC Music Katy Perry wielką hipokrytką - o co chodzi Wykopowiczom?

Katy Perry znalazła się na celowniku użytkowników Wykopu. Co takiego powiedziała gwiazda, że tak wkurzyła polskich internautów? Sprawdzamy o co chodzi z "hipokryzją Katy Perry".

Katy Perry to jedna z tych gwiazd muzyki, które często i chętnie wypowiadają się publicznie na ważne tematy społeczne i polityczne. Zdecydowane poglądy piosenkarki nie zawsze podobają się jej odbiorcom,  o czym dobitnie ostatnio mogliśmy się przekonać np. przeglądając wątek dotyczący autorki hitu Roar na polskim serwisie internetowym Wykop.pl. - Kim ona jest i czemu ma mnie obchodzić jej opinia? - to jeden najłagodniejszych komentarzy pod adresem gwiazdy na temat jej przemowy o walce z terroryzmem podczas charytatywnego koncertu One Love Manchester. Czym tak artystka naraziła się niektórym Wykopowiczom?

Gwiazda wyjaśnia, dlaczego nie pojawiła się na One Love Manchester – informacje, premiery teledysków – ESKA.pl

Autor: brak danych

  One Love Manchester: Usher zdradził, że miał bardzo poważny powód, dla którego ostatniej chwili zrezygnował z udziału w wielkim charytatywnym koncercie. I nie chodziło tu bynajmniej o Liama Gallaghera! Gdy wydarzenie na stadionie Old Trafford dobiegło końca wiel

Katy Perry zjechana przez użytkowników Wykopu

Internautom z popularnego polskiego portalu nie podoba się, że gwiazda mówi o tym, że problemy z terroryzmem zakończy miłość. Wykopowicze głównie skupili się na tym, że gwiazda wypowiada się na temat zagrożeń, które jej rzekomo nie dotyczą. - Ach, gdyby tylko ci ludzie z mostu w Londynie o tym wiedzieli... A Katy będzie podziwiała naszą miłość zza pleców swoich uzbrojonych ochroniarzy - ta wypowiedź oraz filmik zagranicznego youtubera rozpętały dyskusję, w której niezwykle skrytykowano słowa znanej piosenkarki. Czy Katy Perry rzeczywiście nie ma prawa wypowiadać się na temat terroryzmu, ponieważ sama dzięki VIP-owskiej ochronie może czuć się bezpieczna? Ocena użytkowników serwisu w tej sprawie jest dość jasna.

Ta wciska kit że terroryzm pokona się miłością, a we Francji ojciec wciska kit że kwiatami pokona się terrorystów - to jeden z innych popularnych komentarzy w tym temacie. Jeszcze inni sugerują, że wypowiedzi Katy Perry nie są szczere, a gwiazda za głoszenie takich a nie innych opinii otrzymuje pieniądze lub wręcz wypowiada je pod wpływem... silnych substancji odurzających. 

Katy Perry wykorzystuje swoją sławę do promowania tolerancji, miłości i pokoju, jednak jak widać powyżej głoszenie takich opinii również spotyka się czasem z miażdżącą krytyką. Odchodząc nieco od trudnych tematów światopoglądowych, poniżej z kolei przypominamy wam jeszcze raz rewelacyjny występ Katy Perry z przebojem Roar na koncercie One Love Manchester.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze