Kasia Markiewicz z Voice Of Poland 4 nie żyje. Jak ją wspominają bliscy i znajomi? [VIDEO]

2014-03-25 12:44

Uczestniczka Voice Of Poland 4 Kasia Markiewicz nie żyje. Zobacz, jak Kasię wspominają jej bliscy - syn i brat.

Kasi Markiewicz nie żyje. Uczestniczka 4. edycji Voice of Poland zmarła 23 marca 2014 roku. Przypomnijmy, że 38-latka zmagała się od dłuższego czasu z chorobą nowotworową. Do samego programu poszła, aby zrealizować swoje największe marzenie, czyli zaśpiewać na wielkiej scenie. I udało jej się oczarować jury.

Jaka była Kasia Markiewicz? Zmarłą uczestniczkę w Pytaniu Na Śniadanie wspominali jej bliscy. W programie można było też zobaczyć program zrealizowany na temat Katarzyny Markiewicz jeszcze przed jej śmiercią. - Ja byłam zawsze zakompleksiona, bo jestem trochę większa niż nakazują nam te wszystkie gazety, programy telewizyjne. W momencie kiedy zachorowałam to wszystko stało się mało istotne - powiedziała Kasia.

>>> Koncert charytatywny dla Kasi Markiewicz. Kiedy i gdzie?

Po emisji tego reportażu Kasię zaczęli wspominać jej brat i syn, którzy podkreślili, że Kasia przygotowała ich na swoją śmierć. Konrad Czajkowski (syn Kasi Markiewicz) i Maciej Jujka (brat Kasi Markiewicz). Panowie w programie zachęcali kobiety do robienia badań. - W imieniu Kasi proszę, aby wszystkie kobiety się badały, bo to jest bardzo ważne - powiedział Maciej Jujka. - Nikt nie chciałby doświadczyć takiego bólu jaki doświadczyłem ja z mamą... Mama też chciała pokazać tym co chorują na nowotwór, że nie warto się załamywać, trzeba spełniać swoje marzenia, należy wtedy działać spontanicznie - dodał Konrad Czajkowski.

Kasia Markiewicz w The Voice Of Poland
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE