Kasia Kowalska w reklamie Fortuny! Śpiewa znaną piosenkę!

2016-10-20 13:11
Kasia Kowalska w reklamie Fortuny! Śpiewa znaną piosenkę!
Autor: fot. YouTube/Fortuna Dbaj o siebie! To proste! screen z filmu Fortuna!

Kasia Kowalska śpiewa w reklamie Fortuny! To wielki powrót po 22 latach przerwy! Jaka piosenka w reklamie Fortuny robi furorę? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

Kasia Kowalska śpiewa utwór w spocie reklamowym znanej marki soków. Jeśli zastanawiacie się, co to za piosenka w reklamie Fortuny - odpowiadamy już teraz na ESKA.pl! Piosenkarka po raz kolejny została twarzą kampanii firmy Fortuna. Pierwszy raz wykonała muzyczny motyw reklamy w 1994 roku! Nowy zarys kawałka to dzieło producenta, Marka Dziedzica. Swoją drogą Kasia Kowalska aktualnie współpracuje z nim przy swojej nowej płycie.

Kasia Kowalska piosenka - reklama Fortuny

Jeśli tu trafiliście, to z pewnością szukacie piosenki z reklamy Fortuny. Nie znajdziecie pełnej, radiowej wersji wchodzącego do głowy utworu. W sieci dostępny jest wyłącznie 30-sekundowy fragment nowej wersji hitu sprzed 22 lat!

 

Z pewnością kojarzycie piosenki z reklam: Deichamnn - Click Blondie (śpiewa Margaret)Coca Coli - Taste The Feeling czy Play - Tu Ewy Farnej. Czy Kasia Kowalska w reklamie Fortuny to dobry pomysł? Dajcie znać w komentarzach pod artykułem!

Najnowsze