Kasia Dereń - Niespokojnie

i

Autor: Youtube.com/Kasia Dereń

Kasia Dereń z The Voice Of Poland prezentuje nowy singiel Niespokojnie

2021-06-09 15:00

Kasia Dereń powróciła z nową piosenką! 9 czerwca ukazał się kolejny, wyczekiwany singiel Kasi Dereń. Utalentowana wokalistka znana jest między innymi z udziału w programie The Voice of Poland oraz w eurowizyjnej wersji Szansy na sukces. Czy piosenka Niespokojnie podbije radiowe listy przebojów?

Kasia Dereń przez lata swojej artystycznej drogi współpracowała z z wieloma szanowanymi artystami polskiej i zagranicznej sceny muzycznej, a te spotkania dla Kasi wielokrotnie okazywały się bardzo inspirujące. Wokalistkę mogliśmy podziwiać na wielu wydarzeniach medialnych i w licznych projektach telewizyjnych. W tej chwili Kasia, bogatsza o te wszystkie doświadczenia, kontynuuje swoją najważniejszą przygodę - tworzenie autorskiego materiału. Najnowszy singiel Kasi Dereń, Niespokojnie, miał swoją premierę 9 czerwca. Słowa piosenki napisał Mateusz Krautwurst, zaś za muzykę i produkcję odpowiada Piotr Walicki. Utwór opowiada o rozstaniu, walce o siebie i stawieniu czoła kolejnej sytuacji w życiu, ale bohaterka z optymizmem patrzy w przyszłość. 

Kasia Dereń, w The Four Bitwa o Sławę

Kasia Dereń - Niespokojnie

Niespokojnie to nowy singiel Kasi Dereń, który ma otworzyć jej drzwi do wielkiej solowej kariery. Dostępny jest także teledysk, w którym widzimy Kasię w kolorowej scenografii i różnych strojach. To przyjemna piosenka, idealna na wakacyjny wypoczynek. Zobacz teledysk do utworu Niespokojnie:

Kasia Dereń - Eurowizja 2020

O Kasi Dereń zrobiło się głośno w 2020 roku, kiedy wzięła udział w programie Szansa na sukces, w którym wybierano polskiego reprezentanta na Konkurs Piosenki Eurowizji. Jej propozycją była piosenka Count on me. Przegrała jednak z Alicją Szemplińską, która zaśpiewała Empires. Ostatecznie Eurowizja 2020 została odwołana.