Karmnik ościsty... Czym jest i co robi? Pytanie w Milionerach

2017-05-31 14:00

Karmnik ościsty - czym jest? Pytanie o karmnik w Milionerach warte było 250 tys. zł. Czy pan Mateusz znał odpowiedź?

Karmnik ościsty... tak brzmiało jedno z pytań w siódmym odcinku Milionerów, które usłyszał Mateusz Buczek - mieszkaniec miejscowości Kozłów Biskupi. Zaznaczając prawidłową odpowiedź student prawa mógł wygrać aż 250 tysięcy złotych. Do wyboru Mateusz Buczek miał cztery następujące odpowiedzi:

A dobrze znosi deptanie
B żyje w stadach
C lubi osady denne
D budujemy dla kosów

Pan Mateusz nie znał odpowiedzi na zadane pytanie. Miał jednak jeszcze dwa koła ratunkowe. Jako pierwszy wykorzystał telefon do przyjaciela. Jego kolega niestety nie był pewny na 100 proc., o którą odpowiedź chodzi. Później Mateusz Buczek o pomoc poprosił publiczność. Zdania widzów również były podzielone. Ostatecznie uczestnik postanowił nie ryzykować i wycofać się z gry, zdobywając 125 tys. zł. Okazało się, że poprawna odpowiedź to A dobrze znosi deptanie. Wszystko dlatego, że karmnik ościsty to gatunek rośliny, który z łatwością może zastąpić trawę.

Powtórka siódmego odcinka Milionerów już w środę 30 maja od 20:55 w TVN.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze