Kamila Ganclarska w Mam Talent. Wykręci sobie wygraną?

2019-10-22 16:21 A.D.
Mam Talent
Autor: Materiały prasowe

Mam Talent to program, który dostarcza telewidzom niesamowitych emocji! Już teraz możemy śledzić jego nową edycję na antenie TVN. W każdym z odcinków radość oraz ekscytacja przeplatają się ze wzruszeniem i nierzadko ze smutkiem.Kamila Ganclarska, to artystka, którą poznaliśmy dzięki Mam Talent. Dowiedzcie się o niej więcej na ESKA.pl!

Kamila od 9 lat mieszka w Monachium. Znalazła pracę w tamtejszej rewii. Już jako dziecko uwielbiała występować, na początku dla rodziny na imprezach okolicznościowych, potem na podwórku dla znajomych. Zawsze lubiła śpiewać i tańczyć. Gdy miała 5 lat rodzice zabrali ją na salę gimnastyczną do sekcji gimnastyki artystycznej. Bardzo szybko trafiła do grupy wyczynowej i zaczęła jeździć na zawody. W wieku około 8 lat zdobyła swój pierwszy medal na Mistrzostwach Polski. Przez ponad 10 lat była w kadrze narodowej i odnosiła sukcesy na arenach międzynarodowych. Kamila ma kilka tytułów Mistrza i Vice mistrza Polski w gimnastyce artystycznej. Po 12 latach zrezygnowała z kariery. Po castingu dostała się do grupy Ocelot i tam odkryła kolorowy świat rodem z Cirque Du Soleil: połączenia tańca, gimnastyki, akrobatyki i gry scenicznej. Kiedy zainteresowała się akrobatyką powietrzną, od razu wiedziała, że to jest to czym chciałaby się zajmować.

W trakcie studiów na wrocławskim AWF-ie Kamila codziennie trenowała. Myślała, że zostanie nauczycielką WF-u, ale życie zdecydowało inaczej. Po obronie pracy magisterskiej uciekła z cyrkiem. Ta przygoda trwa do dzisiaj. Największym sukcesem jest dla niej fakt, że udało jej się zrobić profesjonalną karierę artystki cyrkowej. Kamila marzy, aby jakiś utalentowany artysta skomponował muzykę do jej występu.

Najnowsze