Kamil Bednarek zachwycił wszystkich. W takim repertuarze go nie słyszeliście!

2019-12-27 11:22 MK
Kamil Bednarek
Autor: wbf

Grudzień to miesiąc, kiedy zewsząd można usłyszeć najpiękniejsze kolędy oraz piosenki świąteczne. Wszystko to za sprawą Bożego Narodzenia. Jak co roku, przez trzy dni, w najpopularniejszych stacjach telewizyjnych można było obejrzeć wyjątkowe koncerty bożonarodzeniowe z udziałem największych gwiazd polskiej muzyki. Jedną z nich był Kamil Bednarek, którego wykonanie zachwyciło wszystkich! Zobacz wideo na ESKA.pl.

Kamil Bednarek - występ artysty podczas Wielkiego kolędowania z Polsatem zachwycił widzów oraz internautów! Od chwili swojego debiutu w II edycji programu Mam Talent, Kamil Bednarek uchodzi za jednego z najpopularniejszych, a zarazem najzdolniejszych polskich wokalistów. 19-letni wówczas chłopak pochodzący z miejscowości Brzeg, zaraził całą Polskę miłością do muzyki reggae i swoją energią. Od tamtej pory, wokaliście udało się ugruntować swoją pozycję w show-biznesie oraz wydać kilka naprawdę wielkich hitów. Ostatnio, mogliśmy go nawet podziwiać w roli trenera dziesiątej, jubileuszowej edycji The Voice of Poland. Kamil Bednarek doprowadził do finału Damiana Kuleja, który zajął czwarte miejsce.

Miłość do reggae, która zaczęła się, gdy Kamil Bednarek miał 16 lat, nigdy się nie wypaliła. Artysta do tej pory nagrywa kawałki w charakterystycznym dla siebie stylu, dlatego wielkim zaskoczeniem dla wszystkich widzów oraz internautów był jego występ podczas Wielkiego kolędowania z Polsatem. Wokalista wykonał kolędę Gore gwiazda Jezusowi.

Wielkie kolędowanie z Polsatem - Kamil Bednarek

Występ Kamila Bednarka był jednym z najjaśniejszych punktów całego wydarzenia. W zaledwie dwa dni, licznik wyświetleń pod wideo zamieszczonym na oficjalnym kanale Polsatu przekroczył 150 tysięcy. Co więcej, zapis wykonania trafił też na kartę na czasie. W komentarzach, internauci nie kryli swojego zachwytu interpretacją Kamila. - Jaki on ma cudowny głos! Aż człowiekowi chce się śpiewać!!!! Słuchanie kolędy w takim wykonaniu to czysta przyjemność; Tylko Kamil tak potrafi! - pisali.

Najnowsze