Kamil Bednarek w komiksie! Jak to się stało? [VIDEO]

2018-05-10 16:38
Kamil Bednarek w komiksie! Jak to się stało? [VIDEO]
Autor: Fot Maciej Witkowski/REPORTER EAST NEWS Kamil Bednarek w komiksie! Jak to się stało? [VIDEO]

Kamil Bednarek został bohaterem komiksu! O co chodzi i jak to się stało? Zobaczcie sami na ESKA.pl

Kamil Bednarek pojawił się w komiksie! Akcja dzieje się klubie, a w towarzystwie gwiazdy polskiej sceny muzycznej pojawia się Staff! Jak wypadł ten duet? Możecie przekonać się w tym miejscu na ESKA.pl. Artyści nie pojawili się żadnej gazecie z komiksami. Wpadli na pomysł, by stworzyć rysunkowy klip do kolejnego singla z płyty Talizman, utworu pt. Klub.

Kamil Bednarek w komiksie - teledysk

Klub to szósty singiel z płyty Talizman, która swoją premierę miała na początku grudnia 2017 roku. Wcześniej krążek promował tytułowy utwór nagrany z Matheo, Zabieram cię na trip, Poczuj luz, Get Up oraz Jak długo jeszcze, gdzie w klipie wystąpiła Natalia Szroeder.

Nowy teledysk Kamila Bednarka to świetny prezent na Dzień Dziecka, bo klip swoją premierę ma 1 czerwca 2018. Klip to alternatywna wersja rzeczywistości, w której nasz kraj wszedł w przyszłość poprzez bardziej technologiczny rozwój oparty o kultowe elementy czasów PRL, lat 80-tych i 90-tych. Animowany teledysk pozwolił reżyserowi i producentom trochę pobawić się jego formą.

Kamil Bednarek zakończył Talizman Tour i właśnie rozpoczyna sezon letni. Sprawdźcie rozpiskę jego koncertów, bo być może już wkrótce wystąpi w waszym mieście!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze