Kamil Bednarek: dziewczyna, żona? Pokazał najważniejsze kobiety swojego życia

2019-11-16 21:01
Kamil Bednarek: dziewczyna, żona? Pokazał najważniejsze kobiety swojego życia
Autor: REPORTER Kamil Bednarek: dziewczyna, żona? Pokazał najważniejsze kobiety swojego życia

Kamil Bednarek stroniący od dzielenia się życiem prywatnym w sieci, tym razem zrobił wyjątek i na swoim Instagramie umieścił zdjęcie, na którym znajdują się trzy najważniejsze kobiety w jego życiu.

Kamil Bednarek: dziewczyna, żona? Na pewno większość fanów wokalisty, szczególnie jej żeńskiej części zastanawia się, kim są najważniejsze kobiety w jego życiu. Mimo swojej olbrzymiej popularności autor hitu Talizman stara się chronić swoją prywatność. Tym razem postanowił zrobić wyjątek i wrzucił na swój Instagram zdjęcie, na którym możemy zobaczyć trzy najbliższe jego sercu kobiety. Kim są?

Bednarek, Donatan i Cleo, Sound'N'Grace w wersji dla niesłyszących >>

Kamil Bednarek i kobiety jego życia

Na opublikowanym zdjęciu przez Kamila Bednarka widnieją: jego babcia, mama i siostra. Najważniejsze kobiety w moim życiu. Bezcenne chwile z nimi, dzięki którym staję się silniejszy. Kocham Waaas - czytamy wzruszający podpis pod fotką. Kamil nigdy nie ukrywał, że rodzina jest dla niego najważniejsza, jest jego motorem napędowym, motywacją i inspiracją do dalszego tworzenia. Wokalista obecnie pracuje nad nowym krążkiem, który jak wynika z doniesień z jego profilów społecznościowych jest już w końcowej fazie produkcji. Nie ukrywamy, że nie możemy doczekać się kolejnym hitów i potężnej dawki energii na jesiennych koncertach!

Kamil Bednarek i jego  „Poczuj luz” do posłuchania w zestawie najgorętszych kawałków tegorocznych wakacji:

Najnowsze