Kamerzysta ma hit na wiosnę 2020?! Piosenka nagrana z Don Juanem Wielkim!

2020-02-21 12:36 RW
Kamerzysta ma hit na wiosnę 2020?! Piosenka nagrana z Don Juanem Wielkim!
Autor: screen z filmu na YouTube: Moja pierwsza piosenka na płytę (https://www.youtube.com/channel/UCjAZTIOPgSxTiGPSzs1Ty7A) Kamerzysta ma hit na wiosnę 2020?! Piosenka nagrana z Don Juanem Wielkim!

Kamerzysta po sukcesie z utworami Air Force One, Titanic, czy chociażby Afirmacja, powraca z mocnym uderzeniem. Internetowy twórca bujających rytmów zrobił wiele, by nagrać utwór z Donem Juanem Wielkim! Co wiadomo o numerze tego duetu? Garść szczegółów podrzucamy na ESKA.pl!

Kamerzysta, a właściwie teraz już Kamuś, wraca z mocnym uderzeniem! Jego nowa piosenka jeszcze się nie pojawiła, a już rozbiła bank, o czym świadczą wyświetlenia w serwisie YouTube! 20 lutego 2020 w sieci pojawił się materiał wideo, na którym popularny internetowy twórca pracuje nad swoim pierwszym utworem na nadchodzącą wielkimi krokami płytę. Młody artysta, który dał się poznać za sprawą utworów Air Force One, Afirmacja, czy Doskonała, zwrócił się o pomoc do Dona Juana Wielkiego! To człowiek oderwany od rzeczywistości, ponieważ sam przekonuje, że od 5. lat nie wyszedł ze studia nagraniowego. Sam Don Juan Wielki uważa za najlepszego producenta na świecie, co będzie można ocenić słuchając nowej płyty Kamerzysty.

Ronnie Ferrari śpiewa "Ona by tak chciała"

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Kamerzysta - piosenka z Don Juanem Wielkim

Kamerzysta szykuje muzyczną petardę w postaci singla, ale również całej płyty. Pierwszym numerem zapowiadającym pełnowymiarowy album jest kawałek o roboczym tytule Skocz dla mnie. Ulubieniec internautów wrzucił do sieci filmik zatytułowany: Moja pierwsza piosenka na płytę, a ten w dwa dni od premiery miał ponad 430 tysięcy wyświetleń. Co więcej dotarł na 2. miejsce karty na czasie. Po części jest to zasługa Dona Juana Wielkiego, który dowiedział się, czym jest internet i zapewne wykorzystać swoją wiedzę! 

Kamerzysta w pierwszej piosence na nadchodzącą płytę śpiewa:

Powiedz czego chcesz, ja powiem tobie nie
Wszyscy wokół płaczą, kiedy my tańczymy sami
Nawet jeśli będzie źle
Jak prowadzę cię za dłoń, kiedy wokół stado hien
Kiedy wszyscy mają dość, ja zaczynam nową grę
Skocz dla mnie, strzel dla mnie (giń)

Wideo-zapowiedź singla podrzucamy poniżej:

Kamerzysta to jeden z najpopularniejszych twórców w internecie. Jego pierwotny kanał, Kamerzysta, ma ponad 2 miliony subskrypcji. Dużą popularnością cieszyły się utwory: Air Force One (9 milionów wyświetleń), Afirmacja feat. Kubańczyk (15 milionów wyświetleń), czy Titanic (12 milionów wyświetleń)Jego najnowsze muzyczne dokonania znajdziecie natomiast na kanale Kamuś.

Najnowsze