KaeN - rodzice, tatuaże, wzrost, dziewczyna i dlaczego bez maski? Artysta odpowiada!

2017-11-10 17:07
KaeN - rodzice, tatuaże, wzrost, dziewczyna i dlaczego bez maski? Artysta odpowiada!
Autor: fot. Rafał Wróblewski KaeN - rodzice, tatuaże, wzrost, dziewczyna i dlaczego bez maski? Artysta odpowiada!

KaeN odpowiada na pytania internautów! Dlaczego zakrywał twarz? W czym pomogła mu rodzina? Ile ma tatuaży i który ma dla niego największe znaczenie? Sprawdźcie w VIDEO na ESKA.pl!

KaeN - rodzice, wzrost, dziewczyna, tatuaże, maska, twarz, koncerty - te słowa najczęściej wpisujecie w wyszukiwarkę, jeśli chcecie się dowiedzieć więcej o swoim ulubionym artyście. KaeN w RADIU ESKA odpowiedział na najbardziej nurtujące was kwestie. Przekonajcie się i poznajcie autora hitu Echo i Zbyt wiele już teraz - odpalając poniższe VIDEO!

KaeN - rodzina

KaeN odpowiedział na pytanie, w czym najbardziej pomogła mu rodzina. Okazuje się, że była z nim w trudnych chwilach i nieustannie daje siłę do walki! 

KaeN - wzrost

Ile wzrostu ma KaeN? Dawid Starejki prawie tyle, co Earl Boykins, czyli ceniony koszykarz NBA, który w amerykańskiej lidze z sukcesami zagrał 652 mecze! KaeN żartobliwie odpowiedział, że ma 210 cm wzrostu ;)

KaeN - dziewczyna

KaeN nie zdradza, jak ma na imię jego dziewczyna. Nam zdradził, że oświadczył się jej jakiś czas temu!

KaeN - maska

KaeN bez maski oficjalnie pokazywał się od 2016 roku. Odmieniony wizerunek sceniczny artysty zobaczyć mogliśmy w teledysku singla Kim jestem, promującego album Debiut. Zapytaliśmy, dlaczego zakrywał twarz, a on odpowiedział: - bo mam niewyjściową

KaeN bez maski - internet w szoku! Wiemy, co ukrywał - ZOBACZ

Autor: brak danych

  KaeN bez maski! Raper postanowił rozpocząć zupełnie nowy rozdział w swojej karierze od pokazania twarzy. Swój odmieniony wizerunek artysta zaprezentował w teledysku do nowego singla Kim jestem, który zapowiada jego nadchodzący album pt. Debiut.  Jedni os

KaeN - Echo lepsze niż Zbyt wiele?

Artysta nagrał piosenkę Echo we współpracy z Ewą Farną. Jak sam zdradził - to lepiej wyprodukowany i wykonany numer od swojego największego hitu Zbyt wiele.

KaeN - tatuaże

Ile tatuaży ma KaeN? Ciężko je policzyć, ponieważ wszystkie są połączone w jedną całość. Ma jednak sentyment do jednego z tatuaży. Kaen na swoim ciele uwiecznił wizerunek swojej mamy. 

KaeN w Radiu ESKA odpowiada na wasze pytania - zobaczcie nagranie:

Ewa Farna - ślub, mąż, rodzice, waga. Artystka odpowiada internautom! [VIDEO]

Autor: brak danych

  Ewa Farna - ślub, mąż, rodzice, waga, fryzury, film - to frazy, które często wpisujecie w Google, by dowiedzieć się więcej o autorce hitu Echo. Dowiedzcie się z ESKA.pl, co wokalistka robi z mężem przed koncertem, jak wspomina udział w Szansie na Sukces, kt

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze