KaeN bez maski - internet w szoku! Wiemy, co ukrywał - ZOBACZ

2016-06-18 11:19
screen z teledysku Kim jestem
Autor: fot. youtube.com/ProstoTV/eska.pl screen z teledysku Kim jestem

KaeN po raz pierwszy bez maski - internet zareagował szokiem - więcej jest mowy o jego masce niż nowym numerze. To jak wygląda KaeN bez maski to największa niespodzianka w teledysku do nowego singla Kim jestem. Zobacz reakcje i zobacz twarz KaeNa w najnowszym klipie już teraz - na ESKA.pl!

KaeN bez maski! Raper postanowił rozpocząć zupełnie nowy rozdział w swojej karierze od pokazania twarzy. Swój odmieniony wizerunek artysta zaprezentował w teledysku do nowego singla Kim jestem, który zapowiada jego nadchodzący album pt. Debiut.  Jedni ostro jadą po artyście inni chwalą zmianę - zagłosujcie i komentujcie - czy KaeN bez maski to zmiana na plus czy na minus!

KaeN pokazał twarz - reakcje

Z komentarzy znajdujących się pod nowym klipem wynika, że wiele osób bardzo długo czekało na ten moment, w którym KaeN oficjalnie pokaże się bez maski. - To było moje marzenie by cię bez niej zobaczyć - tak jeden z fanów rapera wyraża swoją radość na Facebooku. Fanki mają kolejny powód żeby lubić Kaena i chwalą jego wygląd. "Cieszę się jak dziecko widząc Cię bez maski :) " pisze jedna z nich na Facebooku, a na YouTube pod komentarzem Rabuś dodaje: Bez maski lepiej, widać emocje

Inni fani nieco żałują, że KaeN zdecydował się pokazać swoją twarz: Bez maski...-to już nie to jest. ;) Ale najwidoczniej nadszedł w końcu.. ''ten czas''  kiedyś byłeś rozpoznawalny po muzyce,głosie a teraz? Zniknie ta "tajemniczość" i będziesz się stawał taki sam jak Ci wszyscy raperzy". Niestety nie brakuje też wrednych komentarzy na temat twarzy KaeNa z których "Już widać dlaczego nosił maskę" to jeden z najłagodniejszych.

Dlaczego KaeN nosi maskę?

Historia maski KaeNa sięga początków jego kariery. Raper miał postawić wszystko na jedną kartę i kupić ją kiedyś za swoje ostatnie pieniądze. Ten motyw okazał się na tyle chwytliwy, że raper z zasłoniętą twarzą zwrócił uwagę wytwórni Prosto, co było jego przepustką do podpisania profesjonalnego kontraktu i rozpoczęcia wydawania legalnych płyt. KaeN sam kiedyś przyznał, że maska nie była dla niego sposobem na ukrycie czegokolwiek. KaeN chciał po prostu stworzyć symbol, który jego zdaniem trudniej zniszczyć niż człowieka.

W klipie do Kim jestem obok KaeNa wystąpił też Juras. Obydwaj raperzy poza muzyką zajmują się też kickboxingiem, dlatego właśnie ten motyw został wykorzystany w teledysku. Zobacz KaeNa bez maski oficjalnie po raz pierwszy w wideo do kawałka z gościnnym udziałem Kamila Bijosia z chóru Sound'n'Grace poniżej:

Kaen pokazał się bez maski, chociaż jeszcze niedawno zapowiadał, że nigdy do tego nie dojdzie… Coś się zmieniło czy źle interpretowaliśmy jego słowa? Sprawdźcie, co powiedział w Najlepszym Programie Eski!

 

 

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze