Kaczmi & Małpa – Nagły Atak Spawacza: płyta, DJ Jaxon, Czekolada. Wielki powrót znanej grupy!

2019-10-10 16:50 A.D.
Nagły Atak Spawacza
Autor: Screen: https://www.youtube.com/watch?v=PDiZ124uetA

10 lat po wydaniu ostatniej płyty "Dancing u Zenka" Nagły Atak Spawacza powraca, tym razem jako projekt Kaczmi & Małpa – Nagły Atak Spawacza! Skład nowej odsłony N.A.S. uzupełnia DJ Jaxon. Zespół jest już blisko ukończenia płyty, której premierę przewidziano na 22 listopada. Co przygotowali na wielki powrót? Dowiedzcie się na ESKA.pl!

Przygotowania do wydania płyty są już na finiszu! Z tej okazji powstał nowy kanał na YouTube, na którym dostępne będą nowe klipy, materiały zza kulis, jak również relacje z koncertów i inne ciekawostki, także z poprzednich lat działalności grupy. Już teraz formacja zdradza, że na płycie znajdzie się również drugi filar dawnego Spawacza, a więc Fazi. Raper udzieli się w dwóch kawałkach z nadchodzącego nowego albumu.

Nagły Atak Spawacza - Czekolada

W pierwszych dniach października zrealizowane zostały zdjęcia do premierowego singla "Czekolada" z gościnnym udziałem Qlopa oraz DJ Soiny. Najbardziej nietypowym, a zarazem przebojowym może okazać się kawałek "Jesteś tu", który Panowie zadedykowali kobietom swojego życia. Reszta płyty będzie w zdecydowanie Spawaczowej konwencji, a więc humorystyczno-hardcorowej.

Nagły Atak Spawacza - płyta 2019, historia

Brzmieniowo za płytę odpowiadają czterej producenci, z czego połowa utworów to dzieło młodego i zdolnego poznaniaka, tworzącego pod pseudonimem Shock Waves Productions, związanego z Kręci Mnie Vinyl Studio. Zespół Nagły Atak Spawacza jest obecny na rynku z przerwami od 1995 roku (choć pierwsze demo wydali już w 1994 r.), oprócz działalności muzycznej mają na koncie również m.in. udział w filmie ("Poniedziałek", 1998, reż.W.Adamek) czy też w... Sympozjum "Zeitgenössische Moralvorstellung" ("Współczesna Wizja Moralności w Europie"), które odbyło się 22.04.2010 w Düsseldorfie.

Najnowsze