Kacper Blonsky odchodzi z Teamu X? Youtuber odpowiada

2019-12-05 10:24 MK
Kacper Blonsky
Autor: Youtube/Kacper Blonsky

Kacper Blonsky, wykonawca hitu Eluwina to jeden z członków Teamu X, czyli największego obecnie polskiego projektu na YouTubie. Chłopak wraz z pozostałymi youtuberami mieszkają w luksusowej willi, w której nagrywają filmy na swoje kanały. Widzowie zauważyli, że w ostatnim czasie Kacper jest mniej aktywny w serwisie. Czy to oznacza, że podjął decyzję o zakończeniu przygody z Team X? Dowiedz się szczegółów na ESKA.pl.

Czy Kacper Blonsky odchodzi z Teamu X? To pytanie zadało sobie zapewne wielu widzów, którzy subskrybują kanały poszczególnych jego członków. Obecnie, w projekcie wymyślonym przez cieszącego się ogromną popularnością youtubera Stuu biorą udział Lexy Chaplin, Julia Kostera oraz właśnie Kacper Błoński. Do tej pory, wspólnie z nimi, w luksusowej willi mieszkał również popularny twórca internetowy Marcin Dubiel, jednak zgodnie ze słowami Lexy, postanowił on zrobić sobie przerwę i na jakiś czas opuścił Team X. Fani projektu zaczęli obawiać się, że wykonawca hitu Eluwina, który wygenerował ponad piętnaście milionów odsłon w serwisie YouTube, również podjął decyzję o tymczasowym zakończeniu przygody z całym przedsięwzięciem. Ostatni jego film pochodzi bowiem sprzed dwóch tygodni. Wielbiciele zastanawiali się, co może być tego przyczyną. Niektórzy uznali nawet, że chłopak zaczął poważniej myśleć o podbiciu rynku muzycznego, dlatego też nie ma czasu na nagrywanie nowych wideo. Za pośrednictwem Instagrama, Kacper Blonsky postanowił skomentować swoją nieobecność, czym zszokował internautów.

Kacper Blonsky odchodzi z Teamu X?

- Dużo osób pyta, czemu nie nagrywam filmów, czemu mnie nie ma. Chciałbym to robić, ale nie mogę. Co się stało? Nie mogę wam powiedzieć, ale robię wszystko, żeby móc znowu nagrywać filmy i być aktywnym, bo bardzo za tym tęsknię. (...) Zadecydowałem, że to koniec historii z tym domem. To koniec Kacpra w Team X, tak sprawy się potoczyły. Jest mi przykro, ale jestem też szczęśliwy - powiedział na Instagramie youtuber, wprawiając swoich fanów w osłupienie. Dla wielu z nich, Team X bez Kacpra nie byłby tym samym! Na szczęście, następnego dnia, Kacper przyznał, że jego apel do widzów był prankiem i już wkrótce będziemy mogli oglądać kolejne efekty jego pracy.

Najnowsze