Kacper Blonsky, Kamil Bednarek i dwa wielkie hity w nowych wersjach w New Music Friday w Radiu ESKA!

2020-08-07 13:10 Rafał Wróblewski
Kacper Blonsky, Kamil Bednarek i dwa wielkie hity w nowych wersjach w New Music Friday w Radiu ESKA!
Autor: single cover / okładki singli Kacper Blonsky, Kamil Bednarek i dwa wielkie hity w nowych wersjach w New Music Friday w Radiu ESKA!

New Music Friday w Radiu ESKA, to najgorętsze propozycje, które zostawiamy wam do oceny. 7 sierpnia, to dzień premiery na naszej antenie nowej piosenki Kamila Bednarka i Kacpra Blonsky'ego. Ten drugi twórca cieszy się obecnie ogromną popularnością, co najlepiej widać po zestawieniu najpopularniejszych wideo w Polsce. Co jeszcze premierowo w Radiu ESKA? Lista do sprawdzenia na ESKA.pl.

New Music Friday w Radiu ESKA 7.08.2020 świętujemy od samego rana do późnego wieczora. W pierwszy piątek sierpnia premierowo na naszej antenie najnowsza piosenka Kamila Bednarka, za sprawą której artysta rozlicza się z przeszłością. Utwór Momenty, to również swoista opowieść o tęsknocie i o tym, by doceniać każdą chwilę. Przygotujcie się również na dwie muzyczne petardy, w postaci przeróbek wielkich hitów. Lizot, czyli niemiecki producent, którego znacie z hitu Menage a Trois oraz Weekend, wziął na swój warsztat megahit z 1998 roku. Drugie życie tchnął w singiel Boom Boom Boom Boom, pod którym oryginalnie podpisuje się Vengaboys. Kultowy utwór odświeżył również turecki producent Ilkay Sencan. Artysta przerobił numer zatytułowany All The Things She Said od Tatu. To jeszcze nie koniec niespodzianek, jeśli chodzi o nowości muzyczne na naszej antenie. 

Koncerty przełożone na 2021 rok

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

New Music Friday w Radiu ESKA - PREMIERY

Oprócz Kamila Bednarka, Ilkaya Sencana, a także Lizota, spodziewajcie się również nowej piosenki Kacpra Błońskiego. To prawdziwie wakacyjna propozycja, nie tylko ze względu na taneczne brzmienie, ale i klip nagrywany na Mazurach. W teledysku wystąpili znani influencerzy, w tym Julia Kostera, prywatnie dziewczyna wokalisty. Z nowym numerem pojawił się również Sobel i Michał Szczygieł. Daj mi zna” to jeden najlepiej przyjętych utworów niedawno wydanej EP-ki Sobla zatytułowanej Kontrast. Kim jest twórca tego kawałka? O wytatuowanym chłopaku zaczęło być głośno już początkiem roku, kiedy to szturmem zaczął zdobywać kolejne playlisty platform streamingowych. Jego najpopularniejszy utwór, Impreza, w serwisie YouTube osiągnął już ponad 36 milionów wyświetleń. W czerwcu premierę miała jego EP-ka zatytułowana Kontrast, a jej tytuł idealnie obrazuje nie tylko zawartą treść, ale także charakter muzyka.

New Music Friday w Radiu ESKA 7.08.2020 - hity

  • Kamil Bednarek - Momenty
  • Ilkay Sencan & Faruk Sabanci - All The Things She Said
  • Sobel & Michał Szczygieł - Daj mi znać
  • LIZOT & Amfree & Ampris - Boom Boom Boom Boom
  • Kacper Blonsky - Dziś tańczę
  • Doja Cat - Freak
  • Welshly Arms - save me from the monster in my head
  • Juice WRLD & The Weeknd - Smile
Najnowsze