Kacper Blonsky, 4Dreamers i Michał Szczygieł wydają nowe kawałki. Wiemy kiedy ujrzą światło dzienne!

2020-08-03 16:00 EK
Michał Szczygieł, 4Dreamers, Kacper Blonsky
Autor: Piotr Matusewicz/East News, Karol Makurat/REPORTER/East News, screen z YouTube/Kacper Blonsky Michał Szczygieł, 4Dreamers, Kacper Blonsky

Nowości muzyczne zawsze wzbudzają wiele emocji wśród słuchaczy i internautów. Tym razem premiery swoich kawałków ogłosiło, aż kilku znanych osób - youtuber Kacper Blonsky, chłopaki z 4Dreamers oraz wokalista Michał Szczygieł. Wszystkie szczegóły na ten temat poznacie na ESKA.pl.

Nowości muzyczne 2020 to dopiero coś! Każdy kto uwielbia dobre brzmienia, zawsze z niecierpliwością czeka na nowe perełki od swoich ulubionych wykonawców. Tym razem prawie w jednym momencie kilka znanych osób ogłosiło premierę swoich kawałków lub teledysków. Mowa o youtuberze Kacprze Blonskym, chłopakach z grupy 4Dreamers oraz wokaliście Michale Szczygieł. Kacper na swoim koncie ma już wielki hit internetu - Eluwina. Numer kiedy po raz pierwszy ujrzał światło dzienne, od razu stał się piosenką numer jeden na playliście niejednej młodej osoby. Klip do tej pory na samej platformie YouTube, wygenerował ponad 31 milionów wyświetleń, co zdecydowanie jest wielkim sukcesem chłopaka.

Radosną nowinę w postaci daty premiery muzycznej nowości, otrzymali również fani chłopaków z 4Dreamers. Polski boysband tworzy czterech utalentowanych chłopaków, którzy poznali się w The Voice Kids i właśnie tak zaczęła się ich przygoda. Jakub Szmajkowski, Mateusz Gędek, Maksymilian Więckowski oraz Tomek Gregorczyk to uwielbiana młoda grupa, która tworzy ciekawe brzmienia. Trzecim artystą, który ogłosił premierę swojego klipu do piosenki Daj mi znać, jest Michał Szczygieł. Kiedy nowości chłopaków ujrzą światło dzienne? Zdradzamy poniżej. Jest na co czekać!

Nowości muzyczne 2020 - premiery

Premiery piosenek oraz teledysków zawsze cieszą, ale również sprawiają, że osoby zainteresowane są mocno niecierpliwe. Już niedługo światło dzienne ujrzą, aż trzy muzyczne nowości! Zobaczcie poniżej kto, kiedy i czym już niedługo wszystkich nas zaskoczy. Chłopaki dobre nowiny ogłosili przy pomocy mediów społecznościowych, a dokładniej na Instagramie.

  • Kacper Blonsky - premiera najnowszego kawałka youtubera Dziś Tańczę, będzie miała miejsce we wtorek 4 sierpnia 2020 roku o godzinie 14:00
  • 4Dreamers - nowy singiel chłopaków zbliża się wielkimi krokami. Premiera Nie Wiem odbędzie się już w piątek 7 sierpnia  2020 roku, a okładkę numeru możecie zobaczyć już teraz na oficjalnym Instagramie grupy 4Dreamers
  • Michał Szczygieł - wokalista ma na swoim koncie numer Daj Mi Znać, w którym gościnnie możemy usłyszeć również innych artystów tj: Szymon Sobel, Czrny HIFI, Łysy. Chłopaki zapowiedzieli niedawno premierę teledysku do ich wspólnej produkcji. Klip ujrzy światło dzienne już we wtorek 4 sierpnia 2020 roku o godzinie 11:00.
Hity lata 2020 - to te piosenki będą królować w wakacje!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze