Alicja Szemplińska zachwyca nową piosenką. Te komentarze to czyste komplementy

2020-08-03 12:15 Ewelina Kulasza
Alicja Szemplińska zachwyca nową piosenką. Te komentarze to czyste komplementy
Autor: Screen z YouTube/ALICJA Alicja Szemplińska zachwyca nową piosenką. Te komentarze to czyste komplementy

Nowa piosenka Alicji Szemplińskiej zatytułowana Gdzieś, zrobiła na słuchaczach ogromne wrażenie jeszcze przed premierą. Na ESKA.pl został opublikowany tekst singla, który mocno zachwycił niejedną osobę. Pojawienie się melodii w dniu oficjalnej premiery, tylko dopełniło całość i utwierdziło wszystkich w przekonaniu, że to naprawdę muzyczna petarda 2020 roku.

Alicja Szemplińska i jej nowy singiel Gdzieś to dla fanów dziewczyny istna petarda. Alicja dała się poznać większej publiczności w The Voice of Poland, a później podczas eurowizyjnego koncertu Światło dla Europy. Artystka miała reprezentować nasz kraj, podczas 65. Konkursu Piosenki Eurowizji w Rotterdamie, jednak przez pandemię koronawirusa wydarzenie się nie odbyło. Młoda piosenkarka słynie z niesamowitej barwy głosu, którą potrafi ukoić i zachwycić niejedną osobę. Na swoim koncie ma już kilka autorskich singli - Prawie My, Empires oraz najnowszy numer Gdzieś. Każda twórczość dziewczyny spotyka się z pozytywnymi komentarzami i nie ma co się dziwić. Teledysk do piosenki Prawie My, obejrzało w sieci ponad 5,3 mln osób. Następny w kolejności jest klip do Empires z liczbą ponad 501 tys. odsłon. Natomiast najświeższy kawałek Gdzieś w ciągu dwóch dni, zgromadził w samym serwisie YouTube ponad 75 tys. wyświetleń.

Jak na muzyczną nowość od Alicji Szemplińskiej zareagowali słuchacze i internauci? Wszystkie reakcje poznacie poniżej.

Alicja Szemplińska - reakcje na singiel Gdzieś

Nowy singiel Alicji Szemplińskiej - Gdzieś, od razu spodobał się wszystkim słuchaczom. To wszystko za sprawą mocno życiowego tekstu, wpadającej w ucho melodii oraz głosu zwyciężczyni The Voice of Poland 10. Poniżej możecie zobaczyć reakcje na teledysk oraz piosenkę młodej, utalentowanej gwiazdy!

Jestem dumna z takich POLSKICH talentów i z tego, że oni nie marnują swych głosów!

Trochę się powtarzam ale jesteś niesamowita... Słychać tu "Gdzieś" Twoja czarna dusze :) cudowny klimat! Idź w tym kierunku!!! Jesteś wielka! I ten tekst... Ambitnie... Gratuluje Ci i trzymam kciuki za Twój międzynarodowy sukces

No i pięknie. Super tekst, muza spoko, głos wiadomo. Optymistyczna piosenka. Brawo

Piękne jest to że Ala cały czas się rozwija, to już trzeci singiel, a to dopiero początek. Sukces radiowy zapewniony. Słuchać tu prawdziwą Alę, to co w jej "czarnej duszy" gra

Sztos piosenka! Tekst po prostu cudowny! Całość bardzo motywuje do działania i podążania za marzeniami

Domowe Granie: Alicja Szemplińska zaśpiewała Empires! Tym wykonaniem wygrałaby Eurowizję!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze