Kacey Musgraves

i

Autor: Universal Music Polska Kacey Musgraves zapowiada wielki powrót.

Nowość

Kacey Musgraves opublikowała nowy singiel. Królowa country powraca z nową płytą

2024-03-01 16:36

Poruszająca piosenka prezentuje olśniewający głos Kacey Musgraves osadzony w oszczędnej, krystalicznej aranżacji, która eksponuje jej wrażliwość, gdy śpiewa „błagam, nie spraw, bym żałowała, że otworzyłam tę część siebie, którą bałam się oddać ponownie”.

„Too Good to be True” to drugi utwór zapowiadający wyczekiwany album „Deeper Well”. W pierwszej połowie lutego artystka zaprezentowała także piosenkę tytułową. Piąty album Kacey Musgraves ukaże się nakładem Interscope Records/MCA Nashville już 15 marca. W sobotę 2 marca Musgraves po raz trzeci w karierze wystąpi w „Saturday Night Live”, a tuż przed premierą płyty pojawi się w „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”. Nagrywając „Deeper Well”, Kacey połączyła siły ze swoimi wieloletnimi współpracownikami – Danielem Tashianem i Ianem Fitchukiem. Zainspirowana nowojorską dzielnicą Greenwich Village i jej bogatą muzyczną historią, Musgraves nagrała sporą część nowego materiału w legendarnym Electric Ladyland Studios.

Beyoncé wydała aż dwa nowe single. W takim gatunku muzycznym fani jeszcze jej nie słyszeli!

Taylor Swift V IA | Maks on air

Kacey Musgraves - trasa koncertowa

Premierze nowego singla towarzyszyło ogłoszenie dat trasy koncertowej „Deeper Well World Tour”. Artystka rozpocznie tournée zaplanowanym na 28 kwietnia koncertem w Dublinie. Do połowy maja gwiazda będzie koncertowała w Europie, natomiast 4 września rusza amerykańska część trasy, która zakończy się w pierwszej połowie grudnia. Podczas „Deeper Well World Tour” Kacey będą supportować Madi Diaz, Father John Misty, Lord Huron i Nickel Creek.

Dyskografia Kacey Musgraves

„Deeper Well” to następca „star-crossed”, który debiutował na szczycie listy Billboard Top Albums Sales i zyskał uznanie krytyki na całym świecie. Płyta trafiła na rynek trzy lata po będącym wielkim wydarzeniem krążku „Golden Hour”, który był trzecim numerem jeden na liście Billboard Top Country Album w karierze Kacey i pomógł jej stać się trzecią artystką w historii, która otrzymała statuetki Grammy, Country Music Association i Country Music w kategorii Album roku.