Beyoncé

i

Autor: B4859 / Avalon/Photoshot/East News Beyoncé wkracza w świat muzyki country.

Premiera

Beyoncé wydała aż dwa nowe single. W takim gatunku muzycznym fani jeszcze jej nie słyszeli!

2024-02-12 12:08

Beyoncé powróciła z nową muzyką. Zaledwie kilka miesięcy po zakończeniu historycznej trasy koncertowej Renaissance World Tour amerykańska diwa zapowiedziała premierę nowego albumu. Już wkrótce płyta trafi do sprzedaży. Wcześniej piosenkarka pochwaliła się dwiema piosenkami z krążka. Niespodziewanie pojawiły się w serwisach streamingowych. To zupełnie nowa odsłona żony Jaya-Z!

Beyoncé nie planuje wakacji po spektakularnej trasie koncertowej i po premierze autorskiego filmu. Piosenkarka postanowiła kuć żelazo póki gorące i ogłosiła, że wydaje nowy materiał. Podczas tegorocznego Super Bowl diwa była bohaterką jednego ze spotów reklamowych, gdzie powiedziała "czas wypuścić nową muzykę". Zaledwie kilka minut później na jej stronie internetowej oraz w social mediach pojawił się teaser ósmego albumu w karierze. Choć nie znamy jeszcze tytułu i okładki, wiemy, że krążek trafi do serwisów streamingowych oraz na pułki sklepów muzycznych w piątek, 29 marca 2024. Znamy już dwie piosenki z płyty. Beyoncé wraz z ogłoszeniem premiery albumu wydała dwa pierwsze single. Utwory zwiastują dużą zmianę w jej karierze.

Oto największe hity Beyonce

"Texas Hold 'Em" i "16 Carriages" - nowe single Beyoncé 

Premiera dwóch nowych singli Beyoncé była zupełną niespodzianką. "Texas Hold 'Em" i "16 Carriages" są już dostępne na Spotify, iTunes, Apple Music, Tidalu, YouTube i innych serwisach muzycznych. Brzmienie utworów na pewno zaskoczy fanów, ponieważ są to piosenki... country. Piosenkarka porzuca pop i r&b, aby skupić się na tradycyjnej muzyce z Teksasu, z którego pochodzi Beyoncé. "Texas Hold 'Em" to wesoła piosenka, której refren szybko wchodzi w głowę. Z kolei "16 Carriages" to emocjonalna ballada z elementami amerykańskiego folku. Oba utwory można przesłuchać niżej.