Justyna Steczkowska odchodzi z The Voice of Poland

i

Autor: fot. WBF Justyna Steczkowska odchodzi z The Voice of Poland

Justyna Steczkowska odchodzi z The Voice of Poland. Dlaczego i kto nową trenerką w The Voice of Poland 6? [SONDA]

2015-01-10 20:01

Justyna Steczkowska odchodzi z The Voice of Poland. Artystka podała zaskakujące powody swojej decyzji. Kto powinien zostać nową trenerką w The Voice of Poland 6? Zagłosuj w naszej sondzie na ESKA.pl

Justyna Steczkowska odchodzi z The Voice of Poland, co potwierdziła w wywiadzie dla jednego z muzycznych serwisów internetowych. Dlaczego Justyna Steczkowska rezygnuje z The Voice of Poland? Artystka podała zaskakujące przyczyny swojej decyzji. Sprawdź powody, dla których Justyna Steczkowska nie wystąpi w The Voice of Poland 6 i zagłosuj na piosenkarką, która powinna zostać nową trenerką muzycznego talent show.

Justyna Steczkowska nie zasiądzie w fotelu trenera The Voice of Poland 6, aby w pełni skupić się na własnej karierze. Artystka zdradziła, że ma w planach m.in. karierę w innych krajach m.in. w Chinach.

- Było fajnie, bo mądrzyłam się przez trzy sezony i znam się na swoim zawodzie, śpiewaniu, ale na dzień dzisiejszy wystarczy, bo muszę zająć się swoją pracą, sukcesami, podbijaniem innych rynków. Bardzo dziękuję za ten miły czas, ale w tym roku nie mam gdzie szpilki wcisnąć. Czekają na nas Chiny, a co potem, to zobaczymy. Bo myślę, że świat stoi przed nami otworem. – powiedziała Justyna Steczkowska w wywiadzie dla cgm.pl.

Lubiliście Justynę Steczkowską w roli trenerki The Voice of Poland?

RC

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE