Justin Timberlake w Polsce - kolejna wielka gwiazda na koncertowej liście?

2018-03-29 18:07
Justin Timberlake w Polsce - kolejna wielka gwiazda na koncertowej liście?
Autor: Fot. AFP/EAST NEWS Justin Timberlake na scenie

Justin Timberlake wystąpi w Polsce? Jego koncert to spełnienie marzeń tysięcy fanów. Jakie są szanse na przyjazd JT do naszego kraju?

Justin Timberlake w lutym 2018 wydał swój czwarty studyjny album. Krążek Man Of The Woods okazał się wielkim sukcesem muzyka. Justin w swoim nowym materiale połączył dźwięki tradycyjnego amerykańskiego rocka z inspiracjami artystami takimi jak The Neptunes, Timbaland, Chris Stapleton i Alicia Keys. Płytę promują single Filthy, Supplies, Say Something i Man of the Woods. Dodatkowo JT po wydaniu płyty zagrał na Super Bowl 2018 i ruszył w długo wyczekiwaną trasę koncertową. 

Justin Timberlake w Polsce?

Po jej ogłoszeniu światowego tournee okazało się, że na koncertowej mapie Justina Timberlake'a zabrakło Polski, co rozczarowało fanów amerykańskiej gwiazdy. Pod koniec marca pojawiła się jednak iskierka nadziei na koncert Justina Timberlake'a w Polsce. Okazało się bowiem, że muzyk nie zamknął jeszcze listy swoich koncertów. 28 marca JT ogłosił dodatkowe koncerty w Wielkiej Brytanii. Ich organizatorem będzie Live Nation. Czy to oznacza, że nadal możemy liczyć na koncert w Polsce? Chociaż lista koncertów 2018 już jest imponująca to na koncert JT czekamy z niecierpliwością! Ostatnio Justin Timberlake w Polsce zagrał w 2014 roku. Jego show odbyło się w Gdańsku.

Koncerty 2018 w Polsce: kto wystąpi? Gwiazdy, daty, miejsca

Autor: brak danych

  Koncerty 2018 w Polsce - kto wystąpi? Do naszego kraju ponownie zawitają największe muzyczne gwiazdy! Lista koncertów 2018 w Polsce wydłuża się z tygodnia na tydzień. Na ESKA.pl prezentujemy koncerty w Polsce 2018 na każdym miesiąc roku. Uwaga - artykuł po każdym dużym o

 

Najnowsze