Justin Timberlake

i

Autor: VALERIE MACON/AFP/East News

gwiazdy

Justin Timberlake u Oprah Winfrey. Tak planuje odpowiedzieć na dramę z Britney Spears

2024-02-06 14:35

Wyznania Britney Spears mocno odbiły się na wizerunku Justina Timberlake'a. Jak podają zagraniczne media, wokalista rozważa rozmowę z Oprah Winfrey, by raz na zawsze zamknąć temat swojej przeszłości. Piosenkarz miał namówić swoją ówczesną partnerkę do zrobienia aborcji.

Justin Timberlake nie może dojść do siebie po premierze książki Britney Spears, która ujawniła szokujące fakty na temat ich wspólnej przeszłości. Na łamach wstrząsającej autobiografii księżniczka popu opowiedziała o swoim związku z będącym wówczas członkiem boysbandu NSYNC wokalistą, jasno dając do zrozumienia, że wbrew przedstawianej w mediach narracji, wcale nie był taki święty. Spears przyznała, że niejednokrotnie była zdradzana przez ówczesnego partnera.

Wiedziałam, że w trakcie naszego związku Justin parę razy mnie zdradził. Jako że byłam tak niesamowicie zakochana, dałam spokój, chociaż tabloidy nie pozwalały mi o tym zapomnieć. Kiedy w 2000 roku N Sync pojechali do Londynu, paparazzi przyłapali go w samochodzie z jedną z dziewczyn z All Saints. Ale ja nie powiedziałam ani słowa. Byliśmy wtedy parą dopiero od roku. Innym razem przebywaliśmy w Vegas i jeden z moich tancerzy, który się z nim kumplował, powiedział mi, że Justin wskazał pewną dziewczynę gestem i powiedział: "Stary, miałem ją wczoraj". Nie powiem, o kogo chodziło, bo to popularna osoba, która ma dziś męża i dzieci. Nie chcę, żeby źle się z tym czuła. Mój kolega był zszokowany i podejrzewał, że Justin mówi tak tylko dlatego, że był zjarany i chciał się popisać. Plotkowano o jego romansach z różnymi tancerkami i groupies. Ja to wszystko odpuszczałam, ale Justin bez wątpienia spał z wieloma dziewczynami. Wiedziałam o tym, po prostu nic nie mówiłam - wspominała.

Zdecydowanie najbardziej szokującą informacją okazała się jednak ta, że będąc u szczytu kariery, piosenkarka zaszła w ciążę. Niegotowy na bycie ojcem w tak młodym wieku Justin miał namówić Britney do zrobienia aborcji.

Jestem pewna, że wielu ludzi mnie za to znienawidzi, ale zgodziłam się przerwać ciążę. Nigdy nie podejrzewałam, że wybiorę aborcję, ale w tych okolicznościach to właśnie zrobiliśmy. Nie wiem, czy była to słuszna decyzja. Gdybym sama miała dokonać wyboru, nie zrobiłabym tego. Ale Justin był absolutnie pewny, że nie chce zostać ojcem. Podjęliśmy również decyzję – z perspektywy czasu uważam ją za błędną – żeby nie iść na zabieg do szpitala. Nikt nie mógł się dowiedzieć o aborcji, dlatego wszystko postanowiliśmy załatwić w domu - czytamy w książce. 

Wspomnienia Britney odbiły się na wizerunku Justina, który tuż po premierze książki wyleciał do Meksyku i zablokował możliwość komentowania postów na Instagramie. Piosenkarz powrócił dopiero wraz z premierą singla "Selfish". Nie spodziewał się jednak tego, że fani jego eks potraktują to jako mobilizację do wylansowania jej piosenki o tym samym tytule. Oliwy do ognia dolały słowa, które wypowiedział podczas jednego z koncertów:

Chciałbym skorzystać z okazji, aby przeprosić, absolutnie, ku*wa, nikogo.

Jak podają amerykańskie media, Timberlake jest zdenerwowany całą sytuacją i rozważa udzielenie szczerego wywiadu.

Justin Timberlake obraził Britney Spears. Szybko doczekał się odpowiedzi. Zakpiła z niego na Instagramie!

Muzyka znika z TikToka ! Naga Taylor Swift, Friz i Sobel razem | Maks on air

Justin Timberlake planuje wywiad u Oprah

Jak podają dziennikarze "Page Six", powołując się na swoje źródła, Justin Timberlake rozważa udzielenie szczerego wywiadu Oprah Winfrey w związku z dramą, której bohaterami są on sam i jego była partnerka Britney Spears.

Jego komentarze na scenie tylko dolały oliwy do ognia. Pomysł zorganizowania pogawędki z kimś takim jak Oprah Winfrey pojawił się już kilka miesięcy temu, a teraz powrócił na tapet - zdradził informator.

Przypomnijmy, że w 2022 roku Spears wyznała, że sama otrzymała propozycję wywiadu u Oprah. Ostatecznie jednak odmówiła.