Justin Timberlake - nowa płyta, następczyni The 20/20 Experience już we wrześniu? [VIDEO]

2013-07-11 12:48

Justin Timberlake zapowiada nową płytę. Poprzednia, The 20/20 Experience pojawiła się w sprzedaży w marcu 2013 i była wielkim powrotem wokalisty na rynek muzyczny. Co tym razem szykuje Justin? Sprawdź na Eska.pl!

Justin Timberlake umieścił na swoim YouTube zapowiedź nowej płyty. Poprzednia, The 20/20 Experience pojawiła się w sprzedaży w marcu 2013. Wielki powrót wokalisty na rynek muzyczny przyniósł takie przeboje jak Suit & Tie, Mirrors czy Tunnel Vision.

>>> Zabierz muzę na wakacje z eskaGO!

Zapowiedź ma formę teasera, w którym Justin prezentuje kolejne kartki, na których znajdują się tytuły jego ostatnich singli i krążka - wraz z datami wydania. Po kartce z napisem "The 20/20 Experience March 19th" pojawia się kartka z tytułem "Take Back The Night". Po niej Justin podnosi w stronę kamery kolejną kartkę, jednak z zamazanym napisem. Co się na niej znalazło? Można przypuszczać, że data premiery kolejnego albumu!

Co tym razem szykuje Justin? Sprawdź na Eska.pl!Zobacz klip do Tunnel Vision, najnowszego singla Justina Timberlake!Nie czytałeś jeszcze?

>>> Best Song Ever = najlepsza piosenka i najlepszy teledysk zespołu One Direction? To możliwe... [VIDEO]

al

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze