Justin Timberlake

i

Autor: FaceToFace/REPORTER/MediaPunch Justin Timberlake wystąpił w Polsce w 2014 roku.

Gwiazdy

Justin Timberlake już kiedyś wystąpił w Polsce. Tak wyglądał jego koncert 10 lat temu

2024-02-25 9:25

Ta informacja ucieszyła wiele osób. Justin Timberlake przyjedzie do Polski już w nadchodzące wakacje. Fani artysty od dawno czekali na to wydarzenie. Po wielu latach będą mogli zobaczyć go na żywo. Od ostatniego koncertu "księcia popu" w Polsce niedługo minie dekada. Jak wyglądało jego show 10 lat temu?

Justin Timberlake szykuje wielki powrót na scenę. Rok 2024 zaczął z przytupem. 20 stycznia książę popu potwierdził premierę nowej płyty. Krążek będzie nosił tytuł "Everything I Thought It Was" i oficjalnie trafi do sprzedaży i na serwisy streamingowe 15 marca. Poznaliśmy już dwie piosenki z nadchodzącego projektu. Zaledwie kilka dni po ogłoszeniu nowej płyty ukazał się nowy singiel promujący pod tytułem "Selfish". Miesiąc później "książę popu" wypuścił kolejną piosenkę - "Drown". Tego samego dnia ogłosił trasę koncertową po Europie, która zacznie się w Polsce. Będzie to powrót Timberlake'a do naszego kraju po 10 latach. Jak jego show wyglądało w 2014?

Justin Timberlake w Polsce 2024. Kiedy i gdzie koncert gwiazdy? [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Muzyka znika z TikToka ! Naga Taylor Swift, Friz i Sobel razem | Maks on air

Justin Timberlake - 10 lat od koncertu w Polsce

W 2014 roku Justin Timberlake był w trasie koncertowej The 20/20 Experience World Tour. Show promowało album z takimi hitami jak "Suit & Tie" i "Mirrors". To właśnie wtedy odwiedził Polskę. Koncert odbył się 19 sierpnia 2014 na stadionie PGE Arena Gdańsk nad Bałtykiem. Pojawiło się ponad 40 tysięcy fanów. Fragmenty wydarzenia można zobaczyć na nagraniach niżej.

Justin Timberlake w Polsce 2024 - kiedy i gdzie?

Znany na całym świecie Justin Timberlake ogłosił, że wystąpi w naszym kraju już 26 lipca 2024. Koncert odbędzie się w Tauron Arenie w Krakowie.