Justin Timberlake dał najnudniejszy występ na Super Bowl

2018-02-05 12:20
Justin Timberlake dał najnudniejszy występ na Super Bowl!
Autor: fot./screen/youtube.com/NFL Justin Timberlake

Fani Justina Timberlake'a mogą czuć się zawiedzeni. Jego występ w przerwie finałów Super Bowl nie zachwycał. Czytajcie na ESKA.pl.

Justin Timberlake dał najnudniejszy występ na Super Bowl. Takie opinie krążą wśród wielu osób, które śledziły koncerty gwiazd podczas przerw w finałach rozgrywek amerykańskiej ligi futbolowej. Choć Justinowi nie można odmówić muzycznego geniuszu, to od występujących na Halftime shows, Amerykanie oczekują niezapomnianego show! Timberlake nie poradził sobie z tym zadaniem.

Justin Timberlake niczym nie zaskoczył

Justin Timberlake na Super Bowl, był oglądany nie tylko przez Amerykanów. Jego występ śledziło miliony widzów na całym świecie! Niestety, choć gwiazdor starał się jak mógł, jego show ich nie zachwyciło. Udowadniają to komentarze internautów. Pod nagraniem na YouTube można przeczytać teksty takie jak: "Chcemy Bruno Marsa", "Lady Gaga była dużo lepsza", czy po prostu "Nuda".

Justin Timberlake - płyta Man of the Woods z najlepszymi piosenkami w karierze JT?

Autor: brak danych

Justin Timberlake - płyta Man of the Woods jest najlepszą ze wszystkich, które do tej pory wydał artysta? Zagłosuj!

Kontrowersje wokół występu gwiazdora

Na dodatek, wiele osób zaczęło krytykować Justina za to, że podczas występu wyświetlał na ekranie fragmenty klipów zmarłego w 2016 Prince'a. Jak wiadomo, ten artysta nie był zwolennikiem takich rzeczy. Zobaczcie cały występ poniżej.

Warto dodać, że chętniej komentowany była wpadka Pink, tuż przed zaśpiewaniem przez nią hymnu USA.

Pink pluje przed hymnem, a internet uważa, że to urocze!

Autor: brak danych

Pink mimo grypy zaśpiewała hymn państwowy Stanów Zjednoczonych, jednak nie samym występem żyją internauci. Wokalistka wypluła pastylkę na gardło na oczach milionów widzów! Zobaczcie video - na ESKA.pl

 

Najnowsze