Justin Timberlake

i

Autor: materiały prasowe Sony Music Poland

gwiazdy

Justin Timberlake aresztowany. Prowadził samochód pod wpływem alkoholu!

2024-06-18 15:42

Ten incydent może zaważyć na karierze Justina Timberlake'a. Przebywający aktualnie w trasie koncertowej artysta został aresztowany za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. Co z jego koncertami?

Justin Timberlake nie ma ostatnio najlepszej passy. Jego pierwsza od sześciu lat płyta "Everything I Thought It Was" zebrała bardzo mieszane recenzje i zaledwie po czterech tygodniach wypadła z notowania amerykańskiego Billboardu. Media donosiły też o niesatysfakcjonującej sprzedaży wejściówek na odbywające się w Stanach Zjednoczonych koncerty wokalisty w ramach trasy "The Forget Tomorrow World Tour", z którą za miesiąc zawita do Polski. To jednak nic przy tym, co stało się teraz. Jak donoszą redaktorzy portalu TMZ, Justin Timberlake został zatrzymany za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu w Hamptons. Do aresztowania piosenkarza doszło w poniedziałek wieczorem w Sag Harbor w stanie Nowy Jork. 

Zobacz też: Justin Timberlake w Polsce 2024. Kiedy i gdzie koncert gwiazdy? [DATA, MIEJSCE, BILETY]

DODA I SMOLASTY O SINGLU NIE ŻAŁUJĘ I ZNAJOMOŚCI Z KSIĄŻULO

Justin Timberlake aresztowany

Jak podają cytowane przez TMZ źródła, określanego często mianem "księcia popu" piosenkarza zatrzymano niemalże natychmiast po tym, jak wsiadł za kierownicę samochodu, będąc pod wpływem alkoholu. Artysta miał spędzić wieczór w lokalnym hotelu w towarzystwie swoich przyjaciół. Urzędnik pracujący dla sądu w Sag Harbor przekazał "Newsday", że 43-letni gwiazdor ma stawić się w sądzie celem usłyszenia stawianych mu zarzutów we wtorek. Przypomnijmy, że na czwartek i piątek (20 i 21 czerwca) Timberlake ma zaplanowane koncerty w Chicago.