Justin Timberlake

i

Autor: Universal Music Polska Justin Timberlake powraca z nową muzyką.

Koncerty 2024

Justin Timberlake w Polsce 2024. Kiedy i gdzie koncert gwiazdy? [DATA, MIEJSCE, BILETY]

2024-05-26 11:52

Justin Timberlake wystąpi w Polsce! Jeden z najpopularniejszych artystów popowych ogłosił nową trasę koncertową. Show promuje jego najnowszy album studyjny. "Książę popu" w naszym kraju pojawi się już w 2024 roku. Kiedy i gdzie odbędzie się widowisko? Za ile można kupić bilety? Oto najważniejsze informacje.

Justin Timberlake rusza w swoją siódmą trasę koncertową. Będzie to pierwsze tournée od 2019 roku. W tym roku powraca na scenę z The Forget Tomorrow World Tour. Show promuje jego najnowszy album pod tytułem Everything I Thought It Was. To właśnie z tego krążka pochodzi jego nowy singiel, czyli Selfish. Amerykańska supergwiazda, która znana jest na świecie jako "książę popu", swoją trasę koncertową zacznie od Kanady. Pierwsze widowisko odbędzie się 29 kwietnia w Vancouver. Później zagra 20 koncertów w Stanach Zjednoczonych. Teraz przekazał informację, na którą czekali fani z Europy. The Forget Tomorrow World Tour trafi też na Stary Kontynent, w tym do Polski! Kiedy wystąpi w naszym kraju?

Justin Timberlake w Polsce 2024 - ile kosztują bilety? Kiedy kupić i jaka jest cena?

Justin Timberlake zaczyna 2024 z przytupem. Wydał pierwszy singiel od lat

Dom Britney Spears wystawiony na sprzedaż! Ojciec oddał go za bezcen

Justin Timberlake w Polsce 2024 - DATA, MIEJSCE

Ta informacja ucieszy fanów "księcia popu". Justin Timberlake zagra koncert w Polsce jeszcze w 2024 roku! Artystka ogłosił, że wystąpi w naszym kraju już 26 lipca 2024. Koncert odbędzie się w Tauron Arenie Kraków. Co wiadomo na temat biletów?

Justin Timberlake w Polsce 2024 - BILETY, CENY

Kiedy i gdzie będzie można kupić bilety na koncert Justin Timberlake w Polsce? Wejściówki będzie można kupić w przedsprzedaży już 28 lutego od godziny 10:00. Przedsprzedaż dostępna wyłącznie dla klientów Citi Handlowy. Przedsprzedaż w Ticketmaster wystartuje dzień później. Regularna sprzedaż poprzez stronę internetową justintimerlake.com rozpocznie się 1 marca 2024 od godziny 10:00. Ceny wejściówek poznamy w momencie rozpoczęcia sprzedaży.