Justin Bieber zmienił jej życie: rozmowa z Magdą Molińską, 24-letnią polską Belieberką na Eska.pl [VIDEO]

2013-05-13 17:52

Ma 24-lata i jak sama mówi dorastała z Justinem Bieberem. To właśnie on zmienił jej życie i sprawił, że stała się szczęśliwa. Czy to najstarsza polska Belieberka? Jak się okazuje, niekoniecznie! Zobacz rozmowę z Magdą Molińską, administratorką facebookowego Justin Bieber - Poland już teraz na Eska.pl!

Magda Molińska to jedna z najbardziej znanych fanek Justina Biebera w Polsce. Dlaczego? 24-letnia Magda nie tylko skutecznie walczy ze stereotypem fanki-nastolatki, ale także jest administratorką największego polskiego fanpage'a kanadyjskiej pop gwiazdy na Facebooku Justin Bieber - Poland. Niedawno mogliśmy zobaczyć ją w Pytaniu Na Śniadanie, a dziś mamy dla Was wywiad z Magdą na Eska.pl!

Eska.pl: Jak zaczęła się Twoja przygoda z prowadzeniem fanowskiej strony dla Polish Beliebers i kto pomaga Ci w tym zadaniu?

Magda: Jestem tam administratorką, ale nie założycielką. Któregoś dnia został ogłoszony konkurs na nowego członka załogi i zgłosiłam się. Napisałam, w jaki sposób mogę pomóc w prowadzeniu strony i oto jestem :) Fanpage prowadzimy w trzy osoby: Ja, Irmina oraz Marta.

Eska.pl: Masz 24 lata i jesteś fanką Justina. Jak się z tym czujesz i czy pośród Twoich rówieśników można spotkać Beliebers?

Magda: Wydaję mi się, że wiek nie jest tutaj żadną miarą. Każda osoba w każdym wieku ma prawo mieć swojego idola. Ludzie myślą bardzo stereotypowo i uważają, że Justina słuchają same trzynastolatki. Według nich, skoro mam 24 lata, nie mogę być Belieber, bo odbiegam od ich stereotypu. Absurd. Znam wiele Beliebers, które są w moim wieku. Miliony fanów było nastolatkami, kiedy Justin zaczynał karierę w 2009 roku. A to było cztery lata temu... Dorastają razem z Justinem.

Eska.pl: Na ilu koncertach Justina Biebera byłaś? Które show i dlaczego wspominasz najlepiej?

Magda: Byłam na dwóch koncertach. 22 lutego 2013 roku w Manchesterze i oczywiście na tym w Łodzi. Na występ Justina w Manchesterze poszłam sama i był moim pierwszym. Niewiele z niego pamiętam. To były takie emocje, których nie da się opisać. Spełniło się moje marzenie. Na show w Łodzi mogłam się już skupić. Byłam ze wspaniałą ekipą moich znajomych. Jeżeli mam wybrać, to koncert w Polsce był zdecydowanie lepszy. W końcu to właśnie o niego walczyliśmy 4 lata!

>>> Polka w teledysku Justina Biebera? To możliwe! Zobacz rozmowę z Emilką Kuzaj, polską Belieberką [VIDEO]


Eska.pl: 'Never say never' śpiewa Justin Bieber. Dlaczego warto kierować się tymi słowami i jak one zmieniły Twoje życie?

Magda: To słowa, które zawsze powinny nas motywować do realizacji swoich celów. Nie ma rzeczy niemożliwych, tylko to my często wątpimy w ich powodzenie. Marzenia nie spełniają same, trzeba ciężko pracować i wierzyć w siebie. Nic w życiu nie przychodzi od tak. Moim marzeniem było czuć się ze sobą dobrze, ale żeby to osiągnąć musiałam zrzucić sporo kilogramów. Było ciężko, nie powiem, ale nie poddałam się i udało się.

Eska.pl: Jak często spotykasz się z innymi fanami Justina Biebera? Czy w najbliższym czasie odbędzie się jakiś zlot?

Magda: Bardzo często spotykamy się na zlotach. Ja sama organizowałam jeden z nich 27 kwietnia w Łodzi, na który przyszło około 150 osób. Kolejny odbędzie się 18 maja 2013 roku również w Łodzi. Jesteśmy cały czas w stałym kontakcie.

Eska.pl: Największe marzenie związane z Justinem Bieberem to ...?

Magda: Spotkać się z nim i w imieniu swoim oraz wszystkich Beliebers podziękować za to, co dla nas robi.


Zobacz As Long As You Love Me - Justin Bieber ft. Big Sean!JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze