Justin Bieber wystąpił na sylwestrowym koncercie w Los Angeles! Zobacz, jak pop gwiazda przywitała 2013 rok [VIDEO]

2013-01-02 13:54

Justin Bieber był gwiazdą sylwestrowego koncertu New Year’s Rockin’ Eve w ABC. Pop gwiazda w oczekiwaniu na Nowy Rok rozgrzała publiczność swoimi hitami z płyty Believe. Fani wokalisty bawili się do Beuaty And A Beat, As Long As You Love Me i Boyfriend. Jak podoba się Wam sylwestrowe show Justina?

Justin Bieber przywitał Nowy Rok na koncercie New Year’s Rockin’ Eve przygotowanym przez stację ABC. Na scenie w Los Angeles piosenkarz zaprezentował się publiczności w takich hitach jak Beauty And A Beat, As Long As You Love Me i akustycznej wersji Boyfriend. Podczas wykonu drugiego singla z płyty Believe na scenie do pop gwiazdy dołączył Big Sean.

Gitarowy występ z przebojem Boyfriend to zapowiedź akustycznej EPki Justina Biebera, która swoją premierę będzie miała 29 stycznia 2013 roku. Na trackliście krążka znajdzie się osiem utworów kanadyjskiego piosenkarza.

>>> Akustyczna płyta Justina Biebera już 29 stycznia 2013 roku! Znamy tracklistę krążka Believe Acoustic [VIDEO]


Justin Bieber w trakcie swojego sylwestrowego show korzystając z okazji złożył także fanom noworoczne życzenia. Jak wypadł na scenie? Czy chcielibyście świętować Nowy Rok na takim koncercie? Zapraszamy do komentowania i dyskusji w Eskowym czacie!


Zobacz na Eska.pl Beauty And A Beat - Justin Bieber, sylwester 2012/2013!
Zobacz na Eska.pl As Long As You Love Me - Justin Bieber, sylwester 2012/2013!
Zobacz na Eska.pl Boyfriend - Justin Bieber, sylwester 2012/2013!JB

Najnowsze