Justin Bieber Where Are You Now w wykonaniu Florence and The Machine - ZOBACZ

2015-10-01 19:33
Florence and The Machine
Autor: print screen YouTube Florence and The Machine

Justin Bieber przerobiony przez Florence And The Machine w coverze Where Are You Now Justina Biebera. Jak oceniacie nową wersję przebojowej piosenki idola nastolatek? Nagranie audio coveru Where Are You Now w wykonaniu Florence dostępne na ESKA.pl 

Justin Bieber Where Are You Now to w ostatnim czasie jedna z najczęściej coverowanych piosenek. Tuż po nagraniu coveru przez zespół Pentatonix przyszedł czas na kolejną interpretację - tym razem w wykonaniu Florence + The Machine. Artystka wraz z zespołem zaprezentowała alternatywną wersję Where Are You Now podczas wizyty w Radio 1 Live Lounge. Jak wypadła? Nagrania z coverem Where Are You Now możecie odsłuchać poniżej tego artykułu. 

Justin Bieber Where Are You Now - sukces utworu 

Kawałek został wyprodukowany przez DJ-ski duet Skrillexa i Diplo czyli w skrócie Jack Ü ;) Jednak to wokal Justina Biebera przyczynił się do sukcesu kawałka, który otrzymał cztery nominacje podczas gali MTV Video Music Awards. Ostatecznie klip zwyciężył w kategorii Best Visual Effects. W czerwcu 2015 roku magazyn Billboard zaliczył piosenkę do TOP 10 najlepszych piosenek 2015 roku. 

Florence and The Machine - nowa płyta

Nowa i najświeższa płyta Florence And The Machine ukazała się na rynku 29 maja 2015. To właśnie z niej pochodzą takie utworu jak Ship to Wreck czy What Kind Of Man. W ramach promocji krążka How Big, How Blue, How Beautiful rozpoczęła się trasa koncertowa zespołu, który w jej ramach odwiedzi również Polskę. Koncert Florence And The Machine odbędzie się już 12 grudnia 2015 roku w Łodzi w Atlas Arenie. Za bilet na występ Florence Welch w Polsce trzeba będzie zapłacić od 185 zł do 255 zł - zależnie od miejsca. 

 

Jak Justin Bieber reaguje na covery swoich utworów? Jak wyglądały początki jego kariery? Czekając na nową płytę Justina, odpalajcie darmowy film Justin Bieber: Always Believing. To świetna, nieautoryzowana biografia piosenkarza: 

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze