Justin Bieber w Polsce 2017: będzie trzeci koncert JB?

2016-11-15 17:54
Justin Bieber w Polsce 2017: bedzie trzeci koncert JB?
Autor: fot. Bulls Justin Bieber w Polsce 2017: bedzie trzeci koncert JB?

Justin Bieber wraca do Europy w 2017 roku! Czy trzeci koncert autora megahitu Sorry w Polsce odbędzie się szybciej niż się tego spodziewaliśmy?

Justin Bieber przyjedzie do Polski w 2017 roku? Apetyt na kolejny koncert kanadyjskiego wokalisty w naszym kraju zdecydowanie wzrósł po niesamowitym show, które Biebs zaprezentował 11.11.2016 w Krakowie w ramach przystanku na swojej trasie koncertowej Purpose World Tour. Okazuje się, że Justin wcale nie zamierza zakończyć aktywnej promocji swojej nowej płyty wraz z końcem tego roku. W grafiku koncertowym artysty na 2017 rok do tej pory wpisane były już daty występów w Ameryce Łacińskiej, Australii i Nowej Zelandii. Okazuje się jednak, że Justin ma zamiar już połowie przyszłego roku wrócić do Europy!

>> AFERA po koncercie BIEBERA w Polsce: co fani zarzucają Prestige MJM?

Justin Bieber wraca do Europy w 2017 roku

Justin Bieber potwierdził właśnie swój udział w festiwalu muzycznym Den Store Sommerfesten w Norwegii oraz I-Days we Włoszech. Hity Biebera będzie można usłyszeć na żywo już 7 czerwca w Stavanger oraz 18 czerwca w Mediolanie. Niemal pewne jest, że artysta nie przyleci do Europy wyłącznie na te dwa występy, dlatego Beliebers mają nadzieję, że po koncercie na Tauron Arena Kraków ich idol zdecyduje się na kolejną wizytę w naszym kraju. Na razie pozostaje nam cierpliwie czekać na kolejne ogłoszenia.

Chcielibyście zobaczyć Justina Biebera ponownie na żywo już w 2017 roku?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze