Justin Bieber w Polsce 2016: akcja na koncert w Krakowie

2016-10-21 20:42
Justin Bieber w Polsce 2016: akcja na koncert w Krakowie
Autor: fot. Bulls Justin Bieber w Polsce 2016: akcja na koncert w Krakowie

Polscy fani znów zaskoczą Justina Biebera! Wiemy już, jaka akcja odbędzie się na koncercie w Krakowie. Sprawdź, co Beliebers z Polski przygotowują dla swojego idola.  

Justin Bieber w Polsce wystąpi ponownie 11.11.2016. Koncert kanadyjskiego wokalisty odbędzie się w Tauron Arena w Krakowie. Polscy Beliebers są już gotowi na występ swojego idola i właśnie ogłosili, jaką akcję przygotowują na drugi koncert Justina w naszym kraju. Na czym polega i co trzeba zrobić, aby wziąć w niej udział? Wszystkie szczegóły znajdziecie poniżej.

>> Justin Bieber w Polsce. Co zrobić, żeby dostać kwiaty od swojego idola?

Justin Bieber w Krakowie - akcja fanowska

Akcja na koncert w ramach Purpose World Tour w Polsce początkowo miała być nawiązaniem do tego, co polscy Beliebers zrobili w Łodzi w 2013 roku. Chodzi oczywiście o tysiące czerwonych serc, które wypełniły Atlas Arenę w trakcie piosenki Believe. Polski fanklub zdecydował się jednak na zmianę oficjalnej akcji koncertowej na kartki z napisem "My purpose is..." (z ang. Moim celem jest...). W wykropkowane miejsce należy wpisać w języku angielskim swój życiowy cel. A teraz najważniejsze: wydrukowane kartki należy fani z płyty i trybun mają wyciągnąć oczywiście w trakcie trwania piosenki Purpose. Projekt napisu do uzupełnienia można pobrać w formie pliku PDF tutaj.

Justin Bieber w Polsce 2016 - akcja koncertowa
Autor: fot. Justin Bieber - Poland Justin Bieber w Polsce 2016 - akcja koncertowa

Polskim Bieliebers życzymy doskonałej zabawy i powodzenia w przeprowadzeniu imponującej akcji. Więcej informacji na temat będziecie mogli uzyskać na profilu fanklubu Justin Bieber - Poland na Facebooku. Przy okazji przypominamy, jak w praktyce wyszła akcja koncertowa na pierwszym koncercie Justina w Polsce.

 

Justin Bieber swoją karierę zaczął już jako nastolatek i w ciągu kilku lat wyrósł na jednego z najsłynniejszych wokalistów XXI wieku! Historia Justina Biebera mogła być jednak zupełnie inna niż ta, którą poznamy w książce… Zobaczcie alternatywny życiorys artysty jeszcze przed jego koncertem w Polsce:

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze