Justin Bieber: Sorry w bollywoodzkiej wersji lepsze od oryginału? [VIDEO]

2016-04-04 15:45

Justin Bieber: Sorry w bollywoodzkiej wersji trafiło do sieci, gdzie cieszy się sporą popularnością. Czy jest lepsze od oryginału? Już teraz zobaczcie nową odsłonę klipu do singla z płyty Purpose!

Teledysk do piosenki Sorry Justina Biebera trafił do sieci na koniec października 2015 roku. Zaledwie w pięć miesięcy klip obejrzano w serwisie YouTube blisko 2 miliardy razy. Pod koniec marca 2016 roku w internecie udostępniono zupełnie nową wersję teledysku. Tym razem w stylu bollywood. Za stworzenie wideo i całej choreografii odpowiada Shereen Ladha, kanadyjska choreograf, która uczyła się tańca m.in. w Bollywood. O stworzenie nagrania kobietę poprosił jej kolega. Wykonanie zadania nie było jednak proste i trwało aż kilka miesięcy. - Oryginalny klip jest tak świetny, że wiedziałam, że muszę się bardzo postarać - powiedziała Shereen Ladha o swoim klipie do piosenki Justina Biebera.

>> Justin Bieber - Purpose: 10 najlepszych coverów piosenek z płyty Purpose! [GŁOSOWANIE]

 

Justin Bieber: Sorry w bollywoodzkiej wersji

Wideo przygotowane przez Shereen Ladhę wyświetlono już prawie 300 tysięcy razy. Oryginalnej wersji pewnie nie pokona, jednak internauci, którzy oglądali nagranie są zachwyceni. Przypomnijmy, że za choreografie zarówno Sorry, jak i innych utworów z płyty Purpose odpowiada Parris Goebel. Choreograf pomagała też w tworzeniu układów tanecznych prezentowanych podczas trasy koncertowej Justina Biebera.

>> Justin Bieber: meet&greet; na koncertach. Biebs znalazł rozwiązanie!

 

KL

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze