Justin Bieber Sorry - nowa piosenka z płyty Purpose w wersji akustycznej

2015-10-27 17:17

Justin Bieber w akustycznej wersji kawałka Sorry. Nowa piosenka wokalisty to kolejny singiel promujący album zatytułowany Purpose.

Justin Bieber znowu ujawnia swój geniusz samopromocji. Ale o co chodzi? O najnowszą piosenkę Biebera - Sorry. Kawałek znajdzie się na kolejnej płycie artysty - Purpose, która ukaże się już 13 listopada 2015 roku. Zanim jednak to nastąpi trzeb trochę podgrzać atmosferę - prawda? Prawda! Z tego względu Justin Bieber uruchomił machinę promującą kawałek. Utwór dostępny jest już w sieci jednak informacje na jego temat ujawniane było stopniowo. Na Instagramie Biebera można znaleźć wiele grafik promujących piosenkę Sorry. Jedną z nich wstawiamy poniżej:

Justin Bieber - Sorry akustycznie?

Jak zarobić na wydanym już hicie jeszcze więcej? Wystarczy nagrać jego akustyczną wersję. Po stworzeniu tzw. dance video do Sorry Justin Bieber postanowił nagrać jego akustyczną wersję. Jeżeli więc macie już dosyć przesłuchiwania po raz setny oryginału, to możecie urozmaicić swoje życie nową wersją. Na razie w internecie dostępny jest tylko teaser, ale już niedługo będziemy mogli usłyszeć całość. Ciekawostka - tuż przed premierą akustycznej wersji Sorry doszło do przecieku. Wiele portali muzycznych umieściło całość piosenki, jednak już po kilku godzinach został on usunięty z sieci. 

Co się dzieje po nagraniu udanego hitu muzycznego? Muzycy świętują sukces i może to wyglądać między innymi tak jak na umieszczonym przez Biebera nagraniu video na Instagramie:

@skrillex @bloodpop are excited because Sorry is out. So is the alien Film zamieszczony przez użytkownika Justin Bieber (@justinbieber)

Tak wygląda zapowiedź akustycznej wersji kawałka Sorry:

 

Lyric video do Sorry Justina Biebera:

Czekasz na nowe piosenki Justina? Odpalaj darmowy film Justin Bieber: Always Believing. To świetna, nieautoryzowana biografia piosenkarza.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze