Justin Bieber rapuje u Diplo! Autorzy Where Are U Now mają nowy hit?!

2016-02-26 14:11
Rapujący Justin Bieber
Autor: fot. Bulls Justin Bieber rapuje u Diplo! Autorzy Where Are U Now mają nowy hit?!

Justin Bieber rapuje u Diplo! Założyciel Major Lazer stworzył nowy kawałek, który może być hitem jak Where Are U Now! Zdaniem producenta jest to szalona piosenka! Więcej szczegółów podrzucamy Wam na ESKA.pl!

Justin Bieber to człowiek wielu talentów i wielu muzycznych pasji! Coraz częściej pojawia się w towarzystwie aktorów, ale również eksperymentuje tworząc w innych gatunkach muzycznych. Dobrze wiemy, że płyta Purpose jest bardzo zróżnicowana pod względem brzmienia. Znajdziemy na niej zarówno mocno taneczne utwory, jak i spokojne ballady. Teraz zapowiada się jeszcze coś innego. Diplo, czyli jeden z założycieli grupy Major Lazer zdradził, że Bieber rapuje w ich nowym kawałku!

>>> Justin Bieber zagra w Pitch Perfect 3? Oznacza, że pojawi się obok Rebel Wilson!

Justin Bieber rapuje u Diplo

Cała sytuacja wzbudziła spore zainteresowanie szczególnie wśród fanów Kanadyjczyka. Justin Bieber już kilkukrotnie udowadniał, że byłby świetnym raperem. Wszystkie wcześniejsze próby traktowane były jako luźna forma zabawy tym konkretnym gatunkiem muzycznym. Okazuje się jednak, iż wraz z amerykańskim producentem, stworzył numer, w którym na poważnie pokaże swoje hip-hopowe zacięcie. Członek Major Lazer wyjawił tą wielką nowinę podczas spaceru na Czerwonym Dywanie podczas gali Brit Awards 2016. Diplo powiedział, że nie jest pewny, kiedy go zaprezentują. Wszystko ze względu na rozpoczęcie przez Biebsa "Purpose World Tour". Lato wydaje się być najlepszym terminem na wydanie tego "szalonego" kawałka? Dajcie znać w komentarzach!

 

>>> Oscary 2016: transmisja w TV i streamy online. Jak i gdzie oglądać na żywo galę Oscarów?

Przypominamy, że artyści otrzymali nagrodę Grammy w kategorii "Najlepsze taneczne nagranie roku". Zostało nim "Where Are U Now", jako

 

Jeżeli interesuje Was wszystko, co związane z Justinem Bieberem, obejrzyjcie film Justin Bieber: Always Believing i przekonajcie się, jak zaczął swoją karierę:

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze