Justin Bieber raperem? Posłuchaj jak rapuje Justin Bieber na Eska.pl [AUDIO]

2013-02-06 9:32

Justin Bieber po raz kolejny rapuje! Tym razem wokalista wziął udział w singlu Lolly Maejora Alego. W piosence możemy usłyszeć rapujących Justina Biebera oraz Juicy J. Posłuchaj Lolly na Eska.pl!

Justin Bieber został raperem? Tak, ale nie na długo. Wokalista wziął udział w singlu Lolly Maejora Alego, w którym rapuje z Juicy J. Nie jest to pierwsza przygoda wokalisty z rapem. Rapującego Justina możemy usłyszeć między innymi na albumie Believe Acoustic. 25.03.2013 wokalista wystąpi w Łodzi. Być może wtedy zaprezentuje swoje rapowe umiejętności!

Zobacz na Eska.pl tracklistę albumu Belive Acoustic

Justin Bieber przebywa obecnie w trasie koncertowej Believe Tour. Wokalista 25.03.2013 wystąpi w łódzkiej Atlas Arenie. W sprzedaży są już bilety na jeden z najważniejszych koncertów 2013 roku! Jeżeli planujecie zobaczyć Justina na żywo musicie się spieszyć! Biletów ubywa w wyjątkowo szybkim tempie. Radio Eska jest patronem medialnych koncertu wokalisty w Polsce. Bilety na występ Justina w Łodzi będzie można wygrać w konkursie Radia Eska! Szczegóły akcji niebawem w Radiu Eska i na Eska.pl!

Zobacz Lolly - Maejor Ali, Justin Bieber, Juicy JNie czytałeś jeszcze?

Bruno Mars, Rihanna oraz Sting wystąpią razem podczas rozdania nagród Grammy!

EP


Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze