Justin Bieber Purpose: premiera płyty. Fani są zaskoczeni?! Zobacz ich reakcje na Eska.pl

2015-11-13 16:26
Justin Bieber
Autor: fot. Bulls Justin Bieber Purpose: premiera płyty. Fani są zaskoczeni?! Zobacz ich reakcje na Eska.pl

Minęły ponad 3 lata od wydania ostatniego albumu. Ta przerwa, to szczególnie trudny okres dla fanów Justina Biebera, który zdążył w tym czasie odpocząć i zebrać nowe doświadczenia życiowe. W końcu 13 listopada 2015 roku ukazała się płyta Purpose! Czy jest to album, jakiego oczekiwali fani? Czy są zaskoczeni jej brzmieniem? Już teraz sprawdźcie na Eska.pl.

Justin Bieber Purpose: płyta w końcu pojawiła się na półkach sklepowych! Dlatego piątek, 13 listopada, to z pewnością szczęśliwy dzień dla wszystkich fanów Biebsa. Artyście przy tworzeniu Purpose, pomagali tacy producenci jak: Skrillex, Diplo, T.I., Diddy, T-Pain, czy Rick Ross - sama ta lista gwiazd, zachęca do kupienia albumu. Sprawdźcie, jak zareagowali fani na całym świecie po przesłuchaniu nowej płyty. Dajcie znać, co Wy sądzicie o nowym materiale muzyka!

Justin Bieber Purpose płyta

Kanadyjczyk wielokrotnie w wywiadach podkreślał, że nową płytą chce potwierdzić swoją dojrzałość. Mówił także o tym, że jest bogatszy o nowe doświadczenia życiowe, które bardzo mocno wypłynęły na jego osobowość. Na albumie znajdziemy trzy piosenki, które napisane zostały z myślą o Selenie Gomez. Wiemy to, dzięki wywiadzie z Ellen DeGeneres. Ta płyta, to z pewnością nowy kierunek drogi w karierze Biebera. Single "Where Are U Now", "What Do You Mean?" i "Sorry" podbiły już światowe listy hitów! 

 

Justin Bieber Purpose: reakcje fanów

Fani z całego świata chwalą się swoimi wrażeniami po przesłuchaniu albumu "Purpose". Z wpisów w serwisie Twitter wynika, że wszyscy są fani są zadowoleni! Zresztą zobaczcie sami najciekawsze reakcje:

Justin Bieber w Polsce? Trasa koncertowa

Poziom ekscytacji fanów może być jeszcze większy! W marcu 2016 roku Justin Bieber rozpocznie trasę koncertową promującą album "Purpose". Istnieje duże prawdopodobieństwo, że Kanadyjczyk wystąpi w naszym kraju! Co o tym sądzicie? 

RW 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze