Justin Bieber po polsku w Krakowie: 'kocham Was!' [VIDEO]

2016-11-12 19:12
Justin Bieber po polsku w Krakowie: 'kocham Was!' [VIDEO]
Autor: fot. twitter.com/hopeless_x94 screen twitter.com/hopeless_x94/status/797359853375287296

Justin Bieber w Krakowie doprowadził do szaleństwa, ekscytacji oraz do wzruszeń! Śpiewał swoje największe hity i zabawiał zgromadzonych w Tauron Arenie fanów. Do nich powiedział 'kocham was'. Nagraliśmy ten moment! Video znajdziecie na ESKA.pl

Justin Bieber po polsku w Krakowie: kocham was! Wzruszający moment dla wielu fanów trwał kilka sekund, a zostanie zapamiętany na bardzo długo. Być może nawet na całe życie! Miła dla polskich fanów chwila w postaci video do obejrzenia na ESKA.pl. Wiele osób przed koncertem obawiało się, że Justin Bieber w Polsce nie będzie otwarty dla fanów. Mówiono, że przyjedzie, zaśpiewa kilka utworów i na tym skończy. Na szczęście Kanadyjczyk zachował się znakomicie. Chętnie rozmawiał i zabawiał publiczność. W końcu na jego występ czekali blisko rok od ogłoszenia. Śmiało możemy stwierdzić, że był to jeden z najlepszych koncertów 2016 roku. 

>> Justin Bieber płacze po koncercie w Polsce?! Co się stało? [VIDEO]

Justin Bieber po polsku - kocham was! [VIDEO]

Justin Bieber świetnie dogadywał się z publicznością zgromadzoną przed sceną! W pewnym momencie postanowił wziąć się za naukę języka polskiego. Chwilę zajęło mu wypowiedzenie słów: 'kocham was', ale ostatecznie bezbłędnie sobie z tym poradził! Sam był z siebie bardzo dumny!

Artysta, który wyraża miłość fanom - czy jest coś piękniejszego? Raczej nie! 

(video Karina Lemieszek, red. ESKA.pl)

Byliście na koncercie Justina Biebera w Polsce? Dajcie znać w komentarzach poniżej - czy to był najlepszy moment podczas całego występu Justina w Krakowie!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze