Justin Bieber odwołuje trasę koncertową. Ma dość muzyki?

2017-07-25 13:33

Justin Bieber odwołuje Purpose World Tour. Co jest powodem tej decyzji? 

Justin Bieber odwołuje trasę Purpose World Tour! Trasa promująca krążek Purpose rozpoczęła się 9 marca 2016 roku w Seattle. Wielkie zakończenie tournee miało nastąpić 30 września 2017 roku w Santa Maria na Filipinach. Niestety wokalista zdecydował się przerwać trasę odwołując 14 koncertów w USA i Azji. O decyzji Justina poinformowano w oświadczeniu. Oficjalnym powodem odwołania trasy koncertowej w USA są "nieprzewidziane okoliczności".

Justin Bieber modli się z fanami o ich zdrowie - wzruszający gest artysty

Autor: brak danych

Justin Bieber złożył niezapowiedzianą wizytę swoim chorym fanom w szpitalu i trzeba przyznać, że zdjęcia z tego spotkania są wyjątkowo słodkie. - Miałam dziś jedyną w życiu okazję porozmawiać od serca, wymienić uśmiechy, uściski i co najważniejsze pomodlić się r

Justin Bieber odwołuje trasę

- Justin dziękuje fanom za niesamowite doświadczenia podczas Purpose World Tour, które doświadczał przez ostatnie 18 miesięcy. Jest wdzięczny i zaszczycony, że mógł dzielić się tym wszystkim ze swoją ekipą przez ponad 150 udanych występów na 6 kontynentach podczas trasy. Niestety po uważnym rozpatrzeniu argumentów (Justin) zdecydował, że nie zagra kolejnych koncertów. Pieniądze za bilety zostaną zwrócone w punktach sprzedaży - czytamy w oświadczeniu, które wydał Lauren Morris.

Nieoficjalnie mówi się, że powodem odwołania Purpose World Tour jest zmęczenie Justina Biebera i chęć odpoczynku po wielu miesiącach spędzonych w trasie. Poniżej pełne oświadczenie wydane przez rzecznika artysty na jego facebookowym profilu.

 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze