Justin Bieber - nowa płyta jeszcze w tym roku? Tajemnicze odliczanie zaskoczyło fanów!

2020-09-14 16:25 MK
Justin Bieber
Autor: YouTube/Dj Khaled

Tego nie spodziewali się nawet najwierniejsi fani Justina Biebera. Wszystko wskazuje na to, że popularny wokalista zakończył na dobre erę Changes i przygotowuje się do wydania swojego kolejnego, szóstego już krążka. Nie wierzycie? Na ESKA.pl przedstawiamy wszystkie dowody na to, że rok 2020 może naprawdę należeć do Justina. Sprawdźcie koniecznie!

Justin Bieber - nowa płyta kanadyjskiego wokalisty ukaże się jeszcze w tym roku? Wszystko na to wskazuje! Po tym, jak piosenkarz zaprezentował światu album Changes chyba nikt nie spodziewał się, że na jego następce przyjdzie nam czekać zaledwie kilka miesięcy. Pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany koncertowe Justina. Jak widać, gwiazdor popu znalazł jednak sposób, by pozostać produktywnym i zaszył się w studiu nagraniowym, gdzie tworzył nowe kompozycje. 

Pierwsze plotki o kolejnym albumie w 2020 roku pojawiły się niedługo po zaprezentowaniu przez Justina krążka Changes. Wówczas wokalista zapytany przez jedną z fanek przyznał, że piosenki, które można było usłyszeć w serialu Seasons, a które nie znalazły się na płycie na pewno zostaną wydane. Paparazzi przyłapali też artystę na planie wideoklipu z J Balvinem u boku. Mimo upływu kilku miesięcy, klip nie został wydany. Gorącą i tak atmosferę rozgrzał tweet Justina z tajemniczym odliczaniem. 

Justin Bieber kiedyś i dziś

Justin Bieber - nowa płyta w 2020?

- Tydzień - taką wiadomość posłał w świat Justin Bieber w piątek, 11 września. Artysta udostępnił też link do specjalnej strony, gdzie zainteresowani fani mogą przedpremierowo dodawać nowy projekt Justina do własnych bibliotek w serwisach cyfrowych. Najprawdpodobniej nowe wydawnictwo JB będzie nosić tytuł Holy. 

Oliwy do ognia dolał menadżer Justina Biebera Scooter Braun, który w odpowiedzi na tweet podopiecznego zasugerował, że rzeczywiście chodzi o nową erę w jego twórczości. Nie możemy się doczekać! 

Najnowsze