Justin Bieber nagrywa nową płytę. Kiedy premiera?

2017-04-13 17:35
Justin Bieber nagrywa nową płytę
Autor: fot. instagram.com / użytkownik justinbieber Justin Bieber nagrywa nową płytę

Nowości muzyczne od Justina Biebera nadchodzą! Wokalista pochwalił się swoim fanom zdjęciami ze studia nagraniowego. Kiedy możemy się spodziewać następcy albumu Purpose?

Premiera nowej płyty Justina Biebera jest już blisko? Co prawda autor hitu Sorry nadal przebywa w trasie Purpose World Tour, ale już myśli o tym, co nastąpi po zakończeniu cyklu promocyjnego swojego ostatniego albumu. W przerwie pomiędzy kolejnymi występami, Biebs znalazł czas na powrót do studia nagraniowego, czym pochwalił się publikując serię czarno-białych zdjęć na swoim Instagramie.
>> Harry Styles nago na okładce solowej płyty. Znamy tytuł, datę premiery i tracklistę

Justin Bieber nagrywa nową płytę

Kiedy możemy się spodziewać piątej płyty Justina Biebera? Grafik koncertowy wokalisty zapełniony jest aż do września i z pewnością potem będzie chciał sobie zrobić przerwę, po której dokończy prace nad kolejnym krążkiem. Biorąc to pod uwagę można bezpiecznie uznać, że piątego studyjnego albumu Justina Biebera należy się spodziewać najwcześniej na jesień 2017 roku.

Mimo międzynarodowej sławy, Justin Bieber jest tak naprawdę normalnym facetem – ma idoli, marzenia i niesamowite cele. Nie wierzycie? Jego historię (i sekrety) ukazuje film Justin Bieber: Always Believing do oglądania online na eskaGO!

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze